Novinky

Známa speváčka na odvážnej titulke

Párty v réžií Anity Soul bola plná prekvapení. Bagárová kvôli nej neváhala pricestovať až z Čiech.

Do bratislavského klubu, len kúsok od prezidentského paláca, si každý štvrtok chodia užívať hviezdy showbiznisu. Už legendárne WBW párty, organizuje vždy iná mediálne známa kráska, a vstup neplatí len pre vyvolených, naopak, oslavovať s ňou môžu aj bežní návštevníci klubu.

Pozreli sme sa ako to vyzerá, keď párty patrila štýlovej Anite Soul. Plnému parketu bezkonkurenčne kraľovala tanečníčka Lady Mel. Zahanbiť sa však nenechala ani úradujúca Miss Slovensko Kristína Činčurová, stylista Patrik Suši Veselý, či pôvabná Monika Bagárová, ktorá kvôli Anitinmu WBW neváhala cestovať zo susedných Čiech.

Monika Bagarova Anita SoulPod zastúpením Dariny Ďurianovej, staršej sestry sympatickej moderátorky Mariany, sa o polnoci krstila odvážna titulka pánskeho magazínu EXclusive. Krstnou mamou sa stala úspešná česká speváčka Monika Bagárová. „Moniku som si vybrala pretože je prototypom krásnej ženy,“ prezradila Anita. A tá jej kompliment obratom vrátila: „Cením si, že ma Anita pozvala, toto je bomba, a to ešte nie sú všetky fotky. Želám Anite veľa úspechov, hlavne jej albumu, no myslím, že by sa mohla živiť aj takto, ako topmodelka!“

Príjemným prekvapením večera  bolo vystúpenie iba osemnásť ročného talentovaného rapera z Juhoafrickej republiky, D-FLY.  Úspech mala aj fashion show návrhárov Vivien Babicovej a Lukáša Krnáča, ktorí s Anitou užšie spolupracujú. Kolekcia Vivien sa niesla v čierno-bielom prevedení, zatiaľ čo Lukáš predviedol živelnú extravaganciu a pestrofarebnosť.

Štvrtkovú WBW párty v minulosti organizovala aj Jana Jurčenko, Stanka Pavolová, tanečníčky z Ladylicious, Zdenka Predná, Lucia Mokraňová, Suzie Hronec, Romana Škamlová, či Barbora Števulová. Už teraz sa môžeme tešiť na ďalšie nezabudnuteľné štvrtky plné úspešných a krásnych žien.

zdroj: Michaela Poláčková

foto: Richard Svoboda Photography.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky