Novinky

Zdenka Predná si nahrávaní v štúdiu dopriala babskú jazdu pri mori!

Speváčka Zdenka Predná má za sebou pracovné leto! V štúdiu makala na novom albume, ktorý má vyjsť už čoskoro! Po náročnej práci v štúdiu si speváčka dopriala oddych a odišla dovolenkovať na Malorku. Slnko, more a hudba ju inšpirovali k napísaniu ďalších textov!

Speváčka a hudobníčka Zdenka Predná má za sebou pracovné leto! Pripravuje totiž nový – štvrtý album, ktorý by mal vyjsť už čoskoro. Po hodinách strávených v nahrávacom štúdiu sa šarmantná speváčka rozhodla  zrelaxovať s kamarátkami pri mori.

„Bola som si oddýchnuť na Malorke s troma kamarátkami. Do poslednej chvíle sme nevedeli kam a vlastne či vôbec ideme, bola to moja klasická výpadovka a poriadna babská jazda!“ Smeje sa Zdenka Predná.

Speváčka si výlet pri mori naozaj vychutnala. Atmosféra Malorky dokonca inšpirovala Zdenku k napísaniu nových textov!

Foto2„Užívali sme si slniečko, tequilu, hudbu, more. Bolo nám úžasne. Dokonca som mala čas aj na knižku a napísala som pár textov. Najviac sa mi páčil výlet, keď sme si zobrali kabriolet a trošku preskúmali ostrov. Je tam naozaj krásna príroda a more…“ Opisuje talentovaná Zdenka Predná.

Po oddychu sa teraz Zdenka Predná vrhla na dokončovacie práce na novom albume. Speváčka už fanúšikom predstavila prvú skladbu „Walk In My Shoes“, ktorú nahrala s oceňovaným českým hudobníkom Vojtom Dykom. Zdenka s českým fešákom stihli už nakrútiť aj videoklip.

„Pôsobil skromne, jemne, profesionálne. Robilo sa mi s ním výborne, má svoj hlas dokonale pod kontrolou. Dúfam, že to nebude moja posledná spolupráca s Vojtom!“ hovorí Zdenka o príťažlivom hudobníkovi.

Pri nahrávaní albumu spolupracuje speváčka s producentami z renomovaného štúdia Littlebeat. Zdenka Predná si spoluprácu s producentským tímom veľmi pochvaľuje.

„Pracuje sa mi super, lebo robím s ľudmi, s ktorými si rozumiem. Na albume robíme posledné úpravy. Veľmi sa teším, keď už bude vonku.“ S nadšením hovorí  Zdenka Predná.

zdroj: Nora Krchňáková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky