Novinky

ZDENKA PREDNÁ A JEJ NOVÝ SINGEL “WALK IN MY SHOES”

WALK IN MY SHOES je po dlhšom čase nový singel speváčky Zdenky Prednej.  Tá pre svojich fanúšikov pripravila po štyroch rokoch nový album, ktorý sa dostane na pulty v septembri a Zdenka na hudobných nápadoch pracovala takmer tri roky.

Úvodný letný singel vznikol v speváckej spolupráci so skvelým českým spevákom a lídrom kapely Nightwork Vojtěchom DYKOM.

Dyk a jeho skupina patria medzi to najlepšie, čo na českej hudobnej scéne funguje. Sú nositeľmi niekoľkých prestížnych hudobných ocenení vrátane ceny Anděl 2012 v kategórii Spevák roka pre samotného Dyka.

„Páči sa mi jeho prejav a tiež je mi sympatický ako človek, preto som sa rozhodla, že ho oslovím s duetom,“ opisuje Zdenka zrod jedinečnej spolupráce. „Môj manažér mi dohodol stretnutie, a už to išlo. Nahrávanie bolo výborné. Je to profík – prišiel, za polhodinku nahral, a bolo hotovo. Horšie to bolo s dohadovaním termínu, keďže Vojto je mimoriadne vyťažený človek, trošku sa nám to celé poposúvalo, ale o to viac si vážim, že to dal,“ dodáva Zdenka.

Skladba WALK IN MY SHOES bude jedinou anglicky spievanou skladbou na pripravovanom albume, ktorý dostal názov “Amulet”. K novému singlu vznikol pred pár dňami v Prahe aj videoklip v spolupráci s režisérom Tomášom Kasalom a jeho tvorivým tímom. Tri minúty plné pôsobivých obrázkov v tajomnej atmosfére spievaného dialógu medzi Zdenkou a Vojtom spojilo hudbu a obraz do jedného efektného celku.

www.zdenkapredna.sk

Facebook: https://www.facebook.com/zdenkapredna

zdroj: Lenka Slaná

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky