NovinkyKam na koncert?

Začiatok spoločného turné v Olomouci a v Zlíne bez IMTsmile !

Miro Tásler : “ Veľmi nás to mrzí, na fanúšikov v Českej republike sme sa veľmi tešili, avšak nemôžeme sa pred nich postaviť chorí. Pozdravujeme fanúšikov a pozývame ich na koncerty v Brne, Ostrave alebo v Prahe, kde vystúpime začiatkom apríla a okrem toho, na jeseň chystáme nádradné koncerty v Olomouci a v Zlíne, aby fanúšikovia neboli ochudobnení o skvelú šou“. 

Kedže adekvátnu nádradu za IMT smile  nie ľahké nájsť, rozhodli sa organizátori zavolať predkapelu. V Olomouci a v Zlíne bude pred skupinou DESmod hrať česká  partička IMODIUM https://www.youtube.com/watch?v=FvZb6eIIthM Táto štvorčlenná formácia je českou klubovou stálicou. Na svojom konte majú 3 štúdiové albumy. www.imodiumband.cz

Slovenská časť spoločného turné nie je ohrozená a IMTsmile spolu s DESmodom sa na vás tešia už 4.3.2014 v Nitre a o deň neskôr v Trenčíne – 5.3.2014.

Vstupenky sú v predaji v sieti www.ticketportal.sk  (za cenu 15 € v predpredaji a 50 € stojí VIP lístok, ktorý obsahuje fotenie a stretnutie s členmi skupiny DESmod + spomienkové tričko)  a www.ticketportal.cz (za cenu 330 Kč  alebo VIP lístok v cene 415 Kč ) v predpredaji.

Všetky info na www.desmod.sk alebo www.imtsmile.com alebo www.agenturaduna.sk

zdroj: agentúra Duna

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky