Novinky

Z Kristíny je v novom klipe „Si pre mňa best“ zaľúbená stredoškoláčka, jej vysnívaného princa hrá profesionálny model!

Krásna speváčka Kristína sa v novom klipe vrátila do stredoškolských čias! Klip k  singlu „Si pre mňa best“ je vlastne krátkym filmom s príbehom a je celkom iný ako akýkoľvek doterajší Kristínin videoklip. Sympatická umelkyňa opäť dokázala, že vie nielen vynikajúco spievať, ale že je aj dobrá herečka. V klipe si totiž rovno strihla dvojrolu! Vďaka tomuto dielku opätovne prežíva prvú lásku s vysnívaným princom v podaní profesionálneho modela Braňa Sámela! Autorom textu k singlu „Si pre mňa best“ je Kamil Peteraj, hudbu zložil Martin Kavulič. Kristína zahrá pieseň „Si pre mňa best“ aj na jesennom turné po Česku a Slovensku. U nás vystúpi 22. novembra v Angels Aréne v Košiciach a 7. decembra v Aegon Aréne v Bratislave.

Kristína predstavuje videoklip k aktuálnemu singlu „Si pre mňa best“. Klip je celkom iný ako čokoľvek, čo doteraz nakrútila a je vlastne krátkym filmom s pointou.

„Tentokrát v klipe nehrám seba ako speváčku, ale je to príbeh lásky zo stredoškolského prostredia.  Zahrala som si v ňom dvojrolu a práca dvoch odlišných postáv ma veľmi bavila. Zatancovala som si v ňom s profesionálnymi roztlieskavačkami Eagles, pričom popovú choreografiu nám pripravila Natália Glosíková. Môjho vysnívaného moderného princa si zahral profesionálny model Braňo Sámel,“ vraví sympatická Kristína Peláková.

Pieseň „Si pre mňa best“ je Kristíninou aktuálnou novinkou. Text k nemu napísal Kamil Peteraj, hudbu zložil Martin Kavulič. Aj pri nakrúcaní klipu sympatická speváčka stavila na osvedčených profesionálov. „Režisérsky som ho opäť zverila do rúk Matejovi Pichlerovi. Na pľaci sa mi z ním pracovalo výborne, pretože vie v čom sa cítim dobre a čo mám rada. Je to už naša tretia spolupráca a som rada, že vzniklo mladistvé a veselé dielo,“ dodáva Kristína.

Skladba bude na novom albume, na ktorom krásna umelkyňa aktuálne pracuje. Momentálne je poriadne vyťažená a oddych ju čaká až na prahu jesene.

„V súčasnosti veľa koncertujem po celom Česku a Slovensku. Popri tom pracujem na nových piesňach, ktoré budú na mojom novom pripravovanom albume. Sľubujem, že vyjde už čoskoro. Dovolenku plánujem niekedy v začiatkom septembra. Miesto ešte nemám vybraté,  rozhodnem sa na poslednú chvíľu, ale pravdepodobne to bude niekde na Slovensku,“ uzatvára Kristína.

Kristína zahrá singel „Si pre mňa best“ aj na jesennom  Česko-slovenskom turné. U nás vystúpi 22. novembra v Angels Aréne v Košiciach a 7. decembra v Aegon Aréne v Bratislave. Vstupenky sú dostupné v sieti ticketportal.sk. Kristína Peláková patrí k našim najobľúbenejším speváčkam. Jej meno je už značkou, ktorá je zárukou úspechu. Vlani vypredala dokonca aj pražskú Lucernu, hviezdila v rozprávke, predstavila sa v role modelky a stala sa osobnosťou televíznej obrazovky v kategórii speváčka! Získala tiež 5-násobnú platinu za predaj výberového CD „Tie Naj“! Viac informácií o aktivitách Kristíny Pelákovej nájdete na www.kristinamusic.sk, www.facebook.com/kristinapelakova.

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Marián Kavulič

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky