NovinkyKam na koncert?

Vypsaná fiXa hľadá pozaunistov!

Hráča na pozaunu, teda na pomerne neobvyklý nástroj pre hudobný žáner, v ktorom sa táto pardubickopražská formácia pohybuje, hľadá kapela Vypsaná fiXa pre svoje jesenné turné. Vysvetlenie podáva frontman kapely Mardy: Tento rok nás čaká veľké jesenné turné Před náma hrajeme my oslava nášho dvadsaťročného pôsobenia pospolu. Povedali sme si, že keď je to dvadsať rokov a turné číta dvadsať koncertov, tak si to užijeme, a prichystáme pre fanúšikov nejaké špecialitky. A jednou z nich je práve akcia pozaunista. Na našom poslednom albume, v piesni Krásný smutný den, na neho hrá náš producent Ondra Ježek. Nápad použiť tento druh dychového nástroja prišiel po tom, čo sme skladbu nahrali, ale s odstupom je nutné povedať, že to tam sedí ako má. A tak sme sa rozhodli, že jednoducho pozauna musí znieť na každom koncerte turné. Šancu tak majú tí, ktorí hrajú na tento nástroj a chcú si s nami túto pieseň zahrať. Uvítame každého pozaunistu, ktorý dorazí na naše jesenné koncerty, či už je to amatér alebo profesionál, bez rozdielu veku a pohlavia. A pozor, všetci, kto si s nami zahrajú na jednotlivých koncertoch turné Před náma hrajeme my, sa potom zídu 17. decembra vo Veľkom sále pražskej Lucerny a odprevadí nás na tomto legendárnom pódiu. Takže píšte na email hledasepozoun@gmail.com.

Ďalšie informácie ohľadom akcie pozauna sa záujemcovia dozvedia na stránkach kapely www.vypsanafixa.cz alebo na kapelovom facebooku.

VF Krasny smutny den_cover webTurné Před náma hrajeme my tour 2014 štartuje 17. októbra v Jablonci nad Nisou v klube Na Rampě a skončí 20. decembra v kultúrnom dome v Herálci. Jedna z noviniek je aj predaj vstupeniek na jednotlivé koncerty. dnes je možné si vstupenku najjednoduchšou cestou kúpiť cez portál www.smsticket.cz a to jednoduchým zaslaním sms správy. Odkaz tu: http://www.smsticket.cz/vypsana-fixa. Vstupenky na pražský koncert v Lucerne je možné tiež zakúpiť na všetkých koncertoch Vypsáné fiXky, v obchode na kapelovom webe www.vypsanafixa.cz alebo na pokladni Lucerna Music Bare a v sieti www.ticketpro.cz.

Viac informácií na www.vypsanafixa.cz alebo na https:\\facebook.com/vypsanafixa.

Zdroj: Pavel Turner

PŘED NÁMA HRAJEME MY TOUR 2014

ŘÍJEN
Pátek 17 Jablonec nad Nisou – Na Rampě
Sobota 18 Jindřichův Hradec – KC Jitka
Čtvrtek 23 Ostrava – Garage
Pátek 24 Frýdek Místek – Stoun
Sobota 25 Krnov – Kofola
Čtvrtek 30 Plzeň – Buena Vista
Pátek 31 Tábor – Hotel Palcát
LISTOPAD    
Pátek 7 Most – KD Medůza
Sobota 8 Liberec – Bunkr
Středa 12 Olomouc – U Klub
Pátek 14 České Budějovice – KD Vltava
Pátek 21 Dobříš – KD
Sobota 22 Vimperk – Hotel zlatá hvězda
Středa 26 Brno – Fléda
Pátek 28 Zlín – Golem
Sobota 29 Třebíč – KD
PROSINEC  
Pátek 5 Pardubice – El klub
Sobota 6 Karlovy Vary – Lidový dům
Středa 17 Praha – Velká lucerna
Sobota 20 Herálec – KD

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky