NovinkyKam na koncert?

Vypsaná fiXa a Wohnout opäť spoločne!

Po viac ako dvoch rokoch od ich úspešného turné V+W avizujú Vypsaná fiXa a Wohnout spoločný návrat na pódia kultúrnych domov. Turné prinesie celkom dvanásť zastávok naprieč republikou. Začína 31. 10. v Sušici a skončí 19. 12. v Českej Lipe.

„O spoločnom turné sme uvažovali už dlhšiu dobu. Jednak to minulé bolo super a prekvapivo dobre fungovalo. Priaznivci našich kapiel sa krásne zmiešali v jeden veľký ´vypsanofixowohnoutý´ kotol.  Pokračovanie nakoniec vyšlo až tento rok, takže sa tešíme, že si to celé zase zopakujeme a na naše predchádzajúce turné poctivo naviažeme,“ hovorí za Vypsanou fiXu frontman Márdi.

Obe kapely v minulom roku vydali svoje nové albumy. Wohnout  – Laskonky a Kremrole a Vypsaná fiXa Krásný smutný den. Nie len piesne z týchto albumov zaznejú potom jesenných koncertoch. „Bude to taký best of oboch kapiel, ale chystáme ďalšie prekvapenie, ktoré priebežne odtajníme behom leta, “dodáva ešte Márdi.

Predpredaj na turné je už zahájený. Vstupenky sú k dostatiu v sieti Ticketstream.cz a na obvyklých predpredajoch v mieste konania koncertu.

Vypsaná fiXa a Wohnout tour 2015 termíny:

31.10. Sušice – KD

13.11. Lubná u Poličky – KD

14.11. Křesetice u Kutné Hory – Sokolovna

20.11. Krumvíř – KD

21.11. Čenkov u Příbrami – KD

27.11. Jablonec nad Nisou – Eurocentrum

28.11. Litvínov – Attic klub

04.12. Kroměříž – Hudební klub Slady

05.12. Ostrava – zimní stadion

11.12. Pardubice – ABC

18.12. Dražice u Tábora – KD

19.12. Česká lípa – KD

Více informací naleznete na:

www.wohnout.cz

www.facebook.com/wohnouti

www.vypsana fixa.cz

www.facebook.com /vypsana fixa

www.ticketstream.cz

zdroj: Pavel Turner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky