NovinkyKam na koncert?

Vypsaná fiXa a Visací zámek po troch rokoch znovu vyráža na spoločné KULTTOUR 2

Pardubická Vypsaná fiXa a pražský Visací zámek po troch rokoch znovu vyráža na spoločné turné s príznačným názvom KULTTOUR 2 – koncertná šnúra dvoch kultových kapiel po kultúrnych domoch naprieč Českou Republikou.

Fanúšikovia týchto dvoch legendárnych formácií sa môžu tešiť na celkom 10 spoločných koncertov, kde kapely zahrajú obľúbené hity zo svojich repertoárov a učite dôjde i na pár spoločných piesni. Turné začína 27. októbra v Čenkově u Příbrami a končí 26. novembra v Třemošnici.

„Je pravda, že niektoré spojenia sú proste míľnikom a naše prvé Kulttour s Visacím zámkem také bolo,” spomína frontman fiXy Márdi. „Je to trošku iný adrenalín, pretože nestojíte len pred svojim publikom, ale viete, že v tom kotli sú i priaznivci, ktorí prišli na inú kapelu a vy to buď dáte a zvládnete to komplet alebo nie. A to je to, čo nás na tom baví. Samozrejme zase si pripravíme nejaké spoločné veci, na scenári sa teraz pracuje.”

Vypsanou fiXu čaká okrem spoločného hrania i sústredenie a natáčanie nového albumu, ktoré by malo vyjsť na jar budúceho roku. Zatiaľ ešte nechcú úplne všetko prezrádzať, ale už dnes je isté, že producentom bude opäť Ondra Ježek, ktorý je podpísaný pod ich posledným albumom Krásný smutný den.

Vstupenky na KULTTOUR 2 sú k dostatiu exkluzívne v predpredajnej sieti Ticketstream.

Zoznam koncertov KULTTOUR 2:

27. 10.                  Čenkov u Příbrami

29. 10.                  Kolín

04. 11.                  Šumperk

05. 11.                  Boskovice

11. 11.                  Jistebnice

12. 11.                  Sušice

18. 11.                  Kroměříž

19. 11.                  Hodonín

25. 11.                  Sádek u Poličky

26. 11.                  Třemošnice

Viac informácií nájdete na:

www.vypsanafixa.cz

https://www.facebook.com/events/990221951050804/

zdroj: Pavel J. Turner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky