NovinkyKam na koncert?

Vypredané koncerty turné mesiac dopredu a veľká filmová premiéra naplánovaná na 14. októbra!

Dva z troch koncertov jesenného turné Xindla X Čecháček Made sú už vypredané! A to takmer s mesačným predstihom. Znamená to teda, že na koncerty do Brna (29. 10.) a do Prahy (5. 11.) už vstupenky nekúpite. Posledné desiatky voľných vstupeniek ostávajú už len na bratislavský koncert v KC Dunaj (6. 11.).

Behom koncertov sa na pódiu vystrieda rada hostí (The Tap Tap, David Deyl, Voxel, Pavel Callta, Petr Lüftner a Mirka Miškechová), Xindl X zahraje koncertný set plný všetkých známych hitov. Odznejú i skladby z posledného albumu Čecháček Made vrátane aktuálnej novinky Čecháček a totáček.

So zmieňovanou skladbou Čecháček a totáček by Xindl X rád pripomenul – nie len u príležitosti 25. výročia pádu železnej opony – ako je dôležité vážiť si slobody, nevoliť komunistov a postaviť sa zástancom starých poriadkov. Xindl X k nej dodáva: „Túto pesničku som napísal preto, že sú tendencie sa pozerať do minulosti cez ružové okuliare, hovoriť, že to vtedy bolo lepšie a zabúdať na to, ako to skutočne bolo. Takže myslím, že je určite dobré si občas pripomenúť, ako to vtedy skutočne bolo. A kedy je lepší čas, než na 25. výročie od doby, kedy sme sa zbavili totality.

Čecháček a totáček je už v poradí tretím singlom z jarnej dosky Xindla X s názvom Čecháček Made. Videoklip k nej – rovnako ako dva predchádzajúce a veľmi úspešné (každý cez 2 milióny zhliadnutí) – vytvoril Ondřej Pfeiffer. Barbína a V blbým věku – sa dočkali veľkého ohlasu, pričom posledný menovaný kráľuje špičke hitparády najhranejších piesni už tri mesiace.

Samozrejme ho môžete počuť pravidelne v jeho sobotnej rádiovej relácií Xindloviny na všetkých staniciach siete HIT rádií alebo prečítať na denik.cz.

Pravidelne aktualizované nájdete na www.xindlx.cz a http://www.facebook.com/xindlxofficial

zdroj: Johana Turner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky