Novinky

Východniari, hľadajte svoje mesto a obec v klipe

Mafia Corner (známy a kontroverzný producent) prichádza v novom roku s ďalším singlom, ktorý sa spolu s klipom nesie vo východniarskom duchu. Na spoluprácu si pozval mladú speváčku Stefi. Videoklip sa natáčal na celom východnom Slovensku, kde celý tím cestoval po všetkých okresných mestách, obciach a dôležitých miestach na východe. Čiže určite si tam každý východniar nájde miesto, ktoré dobre pozná alebo, kde žije. Pesnička je kombináciou Slovenskej ľudovej pesničky „A ja taká dzivočka“ spojená s latino prvkami a typickou Slovenskou kolotočarinou.

Mafia Corner sa prezentuje rôznou produkciou, znamená to že už budete robiť veci už iba vo východniarskom nárečí?

To vôbec nie, len náhoda zapríčinila to, že tento rok začínam pesničkou vo východniarskom nárečí. Ďalej chystám kopec vecí, ktoré budú rôznorodé, smutné, veselé, rádiové, crazy, kontroverzné a po Slovensky. Je o mne známe, že pochádzam z východu a že sa nerád hrám na niečo, čo niesom. To neznamená, že teraz má byť každý východniar, ale každý by si mal stáť za tým čo je a odkiaľ pochádza, pretože vtedy je originál a získa si rešpekt.

Ako vznikol nápad natočiť takýto klip?

Po veľkom úspechu singlu Vypic a žic, som si uvedomil, že špeciálne na východe chýba takýto druh hudby a preto sa snažím pokračovať aj v tejto línii produkcie. Klip sme točili po celom východnom Slovensku preto, že som chcel vzdať úctu celému východu.

Stefi, je známe že bojuješ so zákernou chorobou, ako to všetko zvládaš?

Je to ťažké obdobie môjho života, celá liečba je veľmi náročná, hlavne na psychiku, ale som rada že môžem byť súčasťou tejto spolupráce, pretože aj to mi pomáha sa vyrovnávať a bojovať s rakovinou.

Ako sa ti spolupracovalo a ako si zvládla natáčanie komplikovaného videoklipu?

Bolo to veľmi zložité a náročné hlavne na cestovanie, ale som veľmi rada, pretože som v niektorých častiach východného Slovenska nikdy nebola a toto bola veľmi dobrá možnosť, ako ho spoznať. A taktiež sme si užili kopec srandy a niektoré pohľady ľudí stáli za to, keď sme sa niekde zjavili na námestí a len tak poskakovali ako blázni. A týmto sa aj chcem poďakovať Paľovi Verčimákovi za kameru a réžiu klipu a za to, že s nami vydržal náročné natáčanie.

zdroj: Imrich Makó

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky