Novinky

Video: Lady Gaga a Phoebe zo seriálu Priatelia spievajú Smelly Cat

Pesnička Smelly Cat („Smradľavá mačka“) patrí k najikonickejším hudobným momentom v sitkome  Priatelia, ktorý vďaka HBO Max uvidíte v špeciálnom diely Friends Reunion. Nejedná sa o remix, ale o duet Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) a Lady Gaga. Pozrite si ako im to v tejto nezabudnuteľnej hitovke ladí.

Prvýkrát Phoebe zaspievala Smelly Cat v druhej sezóne seriálu Priatelia v 6. epizóde O dieťati v autobuse. Po 26 rokoch sedí Lisa Kudrow v nanovo vytvorenej kaviarni, aby zaspievala Smelly Cat. Dovnútra vojde Lady Gaga so slovami: “Zbožňujem Smelly Cat, je to jedna z mojich najobľúbenejších pesničiek.”

Počas skladby, keď Lady Gaga zaspieva svoj part jej Lisa Kudrow povie, že to “nebolo zlé”. Lady Gaga si prejde prstom po nose, čím odkáže na svoju postavu z filmu Zrodila sa hviezda (A star is born) a v závere sa k ním pripojí gospelový zbor.

Páči sa vám viac verzia, keď Pheobe spieva Smelly cat sama alebo nová verzia?

Lisa Kudrow zaspievala Smelly Cat spolu s Taylor Swift v roku 2015, keď herečku pozvali na pódium počas koncertu v Staples Center v Los Angeles. Počas skladby Kudrow povedala Taylor Swift: „Prepáč. Bolo to dobré, ale musíš naozaj precítiť slová pesničky.“

Pesničku napísali scenáristi seriálu Priatelia Adam Chase a Betsy Borns, Lisa Kudrow a hudobníčka Chrissie Hynde, ktorá mala v prvej časti, kedy sme mohli prvýkrát počuť túto legendárnu skladbu, vystúpiť v kaviarni Central Park ako profesionálna hudobníčka a nakoniec si strihla na oranžovom gauči duet s Phoebe. Friends Reunion streamuje HBO Max.

foto: archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky