Novinky

Video: Alanis Morissette obraňuje Billieho Joe Armstronga. Zahrala cover Basket Case

Na minulotýždňovom iHeart Music Festivale skrátili koncert Green Day o 25 minút kvôli tomu, aby Usher mohol odohrať dlhšie predstavenie. Skupina Green Day sa o skrátení ich koncertu dozvedela priamo na pódiu počas skladby Basket Case. Alanis Morissette sa postavila na stranu hudobníkov z Green Day.

„Vždy som obhajovala umelcov a bola na ich strane. Billie si to zaslúži. V hudobnej branži je už veľmi dlhý čas,“ povedala počas svojho koncertu Alanis Morissette, ktorá rozhodnutie skrátiť vystúpenie Green Day počas rozbehnutého koncertu považuje za „výsmech“. Green Day tak mohli hrať namiesto pôvodných 45 minút len 25 minút. Naopak, o 20 minút dlhšie trvalo vystúpenie R&B speváka Ushera.

„Teraz vám niečo poviem. Som na scéne od roku 198-kurva-8. A vy mi dáte jednu skurvenú minútu? To si snáď robíte žarty! To musí byť nejaký vtip. Ja nie som žiaden skurvený Justin Bieber, vy hajzli,“ povedal nahnevaný Armstrong.

Alanis Morissette pred pár dňami vystúpila so svojou skupinou v televíznej relácii Jimmy Kimmel Live a zaspievala skladbu Basket Case, ktorú Green Day nedohrali na spomínanom festivale, ako podporu tejto legendárnej kapele.

ALANIS MORISSETTE – Basket Case

BILLIE JOE ARMSTRONG – iHeart Music Festival 2012

text: Edo Kopček
foto: archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky