NovinkyKam na koncert?

Veselá partia hudobníkov z Fuera Fondo má nový klip k skladbe „Kapela“!

Kapela Fuera Fondo, ktorá už osem rokov šíri dobrú náladu prostredníctvom veselej a energickej tvorby, má nový videoklip! V roadmovie klipe k piesni „Kapela“ predstavila partia hudobníkov život skupiny a energiu, ktorá kapelu spojila. Videoklip je zároveň „upútavkou“ na blížiace sa klubové turné „KRIČ S NAMI TOUR“. „Zakričať“ si s Fuera Fondo budú môcť milovníci živelnej a veselej hudby v 10-ich mestách na Slovensku a v Čechách! Nenechajte si ujsť klip „Kapela“, aby ste vedeli, čo vás čaká na „KRIČ S NAMI TOUR“ !

Kapela Fuera Fondo predstavila v novom klipe k skladbe „Kapela“ energickú, veselú dušu vlastnej hudobníckej partie! Zohratá 7-členná skupina muzikantov si roadmovie klip nakrútila úplne sama. Každý z členov kapely inšpirovanej SKA štýlom sa tak na chvíľu stal kameramanom. Videoklip k skladbe „Kapela“ je zároveň „upútavkou“ na blížiace sa klubové turné. Milovníci živelnej a pozitívnej hudby si energiu Fuera Fondo vychutnajú v 10-tich mestách na Slovensku a v Čechách. Nenechajte si ujsť klip „Kapela“, aby ste vedeli, čo vás na „KRIČ S NAMI TOUR“ čaká!

„Vlastnoručne sme si nakrútili klip, ktorý vznikol úplne neplánovane, kto z nás chytil kameru, ten točil, až sme po lete zistili, že máme dostatok materiálu na video. Navyše radi by sme prostredníctvom toho roadmovie videa fanúšikom priblížili, čo sme vlastne zač a čo ich na „KRIČ S NAMI TOUR“ čaká.“ Smeje sa Boris Majerník, trubkár a manažér kapely Fuera Fondo.

foto - Lubom+şr G+íbri+í 4V klipe môžu fanúšikovia vidieť atmosféru a zákulisie z niektorých festivalov pred a po koncerte Fuera Fondo. Skladba „Kapela“, ku ktorej hudobníci nakrútili klip, je z posledného albumu „Žúrový kráľ“. Video aj pieseň je o „svete“ Fuera Fondo, o živote zohratej partie a atmosfére z festivalov a koncertov. Séria ďalších koncertov čaká kapelu už od októbra. Fuera Fondo totiž onedlho oslávi ôsme narodeniny a pri tejto príležitosti štartuje klubovým turné s názvom „KRIČ S NAMI TOUR“. Na turné si kapela berie aj posilu, kamarátov – trombónistov.

 „Základ kapely tvorí 6 členov. Ostatné tváre, ktoré ľudia registrujú ako nové, sú naši kamaráti trombónisti Igor  a Juraj. Tí s nami koncertujú, ak niekto z dychovej sekcie nemôže s nami vystúpiť kvôli iným povinnostiam.  Aktuálne ich po našom boku budete môcť vidieť aktívne najbližší polrok, pretože saxofonistka Danka odcestovala do Portugalska kvôli štúdiu jazyka.“ Vysvetlil Boris Majerník.

foto - Eduard +Ż+íkovicMilovníci veselej a živelnej hudby sa na koncertoch „KRIČ S NAMI TOUR“  môžu vyblázniť pri skladbách Fuera Fondo ako „Kráčajúc svetom“, „Podarí“, „You´re wondering now“ a mnoho ďalších. Kapela odohrá v rámci turné koncerty v desiatich mestách na Slovensku a v Čechách. Priaznivci tejto skvelej hudobníckej partie sa okrem energiou nabitej hudby Fuera Fondo môžu tešiť aj na hudobných hostí či jedinečné afterparty. Kapela Fuera Fondo hrá v zložení: Jozef Sitár (Dodis) – bicie, Tomáš Majerník (Thadeash) – klávesy, hlavný spev, Marek Pažitný (Marčis, Brčo) – basgitara, vokály, Boris Majerník (Borisjevič) – trúbka, vokály, Daniela Zelková – tenor saxofón a Daniel Šintál (Shino) – tenor saxofón.

Vstupenky na  klubové turné hudobnej formácie Fuera Fondo si môžu záujemcovia kúpiť v predpredaji alebo priamo v klube, v ktorom sa koncert uskutoční. Bližšie informácie o KRIČ S NAMI TOUR a kapele Fuera Fondo nájdete na www.fuerafondo.com a http://www.facebook.com/fuerafondo .

KRIČ S NAMI KLUB TOUR 2014

10.10. Ružomberok – Panoptikum

11.10. Martin – Kocka

15.10. Nitra – Pečiatkáreň

17.10. Nové Mesto nad Váhom – Klub za rampami

18.10. Trnava – Garage music bar

24.10. Zlín (CZ) – Bamboo klub

25.10. Brezno – Bombura

14.11. Boskovice (CZ) – klub Sklepy

21.11. Zohor – Adams bar

22.11. Púchov – Queens pub

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Eduard Žákovic, Lubomír Gábriš

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky