NovinkyKam na koncert?

Veľkú filmovú premiéru zažije Čecháček a totáček Xindla X v utorok 14. októbra od 11:30 v kine Světozor.

Xindl X prichádza s dalším singlom Čecháček a totáček. Rád by s nim pripomenul – nie len u príležitosti 25. výročia pádu železnej opony – ako je dôležité vážiť si slobody, nevoliť komunistov a postaviť sa zástancom starých poriadkov. Xindl X k nej dodáva: „Túto pesničku som napísal preto, že sú tendencie sa pozerať do minulosti cez ružové okuliare, hovoriť, že to vtedy bolo lepšie a zabúdať na to, ako to skutočne bolo. Takže myslím, že je určite dobré si občas pripomenúť, ako to vtedy skutočne bolo. A kedy je lepší čas, než na 25. výročie od doby, kedy sme sa zbavili totality.

Čecháček a totáček je už v poradí tretím singlom z jarnej dosky Xindla X s názvom Čecháček Made. Videoklip k nej – rovnako ako dva predchádzajúce a veľmi úspešné (každý cez 2 milióny zhliadnutí) – vytvoril Ondřej Pfeiffer. Barbína a V blbým věku – sa dočkali veľkého ohlasu, pričom posledný menovaný kráľuje špičke hitparády najhranejších piesni už tri mesiace.

Čecháček Made Tour FBNa  Xindla X čakajú tri veľké jesenné koncerty v rámci turné Čecháček Made. Exkluzívne vystúpenie odohraje v doprovode svojej kapely 29. októbra v Brne (Melodka), 5. novembra v Prahe (Lucerna Music Bar) a 6. 11. v Bratislave (KC Dunaj). Okrom zmieňovaného nového singlu zahraje i ďalšie z posledného CD Čecháček Made a samozrejme i všetky ďalšie hity. Príde i na niekoľko hudobných prekvapení. Už teraz môžeme prezradiť, že sa môžete tešiť na takmer tri hodiny hudby, v ktorých okrem Xindla X vystúpi The Tap Tap, David Deyl, Voxel, Pavel Callta, Petr Lüftner a Mirka Miškechová.

Vstupenky kúpite už teraz prostredníctvom siete Ticketpro alebo priamo v klube pre Prahu (www.musicbar.cz) a Brno (www.smsticket.cz , www.melodka.cz); v Bratislave v klube KC Dunaj.

A neváhajte, vstupeniek rýchlo ubúda.

Po odohraní týchto troch koncertov si Xindl X plánuje natáčanie soudtracku pre vznikajúci filmový muzikál Raportér režiséra Jakuba Sommera.

Samozrejme ho môžete počuť pravidelne v jeho sobotnej rádiovej relácií Xindloviny na všetkých staniciach siete HIT rádií alebo prečítať na denik.cz.

Pravidelne aktualizované nájdete na www.xindlx.cz a http://www.facebook.com/xindlxofficial

zdroj: Johana Turner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky