Novinky

Valentínsky Robo Opatovský

Žrebovanie zloženia semifinálových kôl Eurosongu 2010 rozhodlo, že Robo Opatovský bude tohtoročného Valentína tráviť pracovne. V nedeľu 14. februára zaspieva v prvom semifinále skladbu „Niečo máš“.

Neznamená to však, že valentínske „povinnosti“ nestihne vybaviť. Robo predovšetkým nešetrí s prejavmi náklonnosti k manželke Kataríne aj v iné dni. „My máme Valentína každý deň, hocikedy Katke kúpim kyticu alebo ju pozvem na večeru. Nemusí to byť práve 14.  februára.“

Práve na Valentína sa však pred pár rokmi sám Robo Opatovský stal veľkým valentínskym prekvapením. „Môj známy chcel požiadať priateľku o ruku, zarezervoval si celú reštauráciu, v ktorej bol len stôl, dve stoličky a pódium.  K tomu krásna kytica a zákusok a v zákusku prsteň. Jeho priateľka mala rada moje skladby a veľmi sa potešila, keď som jej k tomu všetkému spieval,“ spomína veselo Robo.

Tento rok na Valentína bude Robo Opatovský opäť spievať. Romantická pesnička „Niečo máš“ je však venovaná výlučne jeho Katke, aj keď počuť ju budú môcť aj tisíce televíznych divákov. Robo ju zaspieva v nedeľu 14. februára v prvom národnom semifinále pesničkovej súťaže Eurosong 2010.

redakciu informovala Eva Bacigalová, PR manažérka

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky