Novinky

UNITED 5 predstavili nový klip „Can you hear me“ plný skutočných citov!

Česko – slovenský boyband United 5 má nový klip „Can you hear me“! Sympatickí fešáci Mário Bendík, Matt Bláha, Peter Juhás, Norbert Brand a Marthy Duffek nakrútili klip plný skutočných citov, do ktorého vložili celé srdce! Marthy Duffek a Matt Bláha sa v klipe okrem spevu predviedli aj ako hráči na hudobných nástrojoch. Emotívnu pieseň „Can you hear me“ venovala skupina United 5 blízkym a kamarátom do neba. Autorom skladby je britský producent Andy Murray, ktorý pieseň zložil na základe straty milovanej mamy.

Česko – slovenská chlapčenská skupina United 5 má nový videoklip, do ktorého vložili celé srdce. Talentovaní sympaťáci nakrútili klip k dojímavej skladbe „Can you hear me“. Autorom hudby a textu je Andy Murray, ktorý skladbu zložil po strate milovanej mamy.

„Klip nemá jeden priamy príbeh. Pesnička je totiž tak silná, že by to bolo asi aj zbytočné. Jednoducho sme sa snažili zo seba dostať čo najviac skutočných pocitov. Spolupráca bola výborná so správnou rodinnou atmosférou. A popri nakrúcaní sme čo to v štúdiu vyzistili. Celkom ma zaujalo, že tam týždeň pred nami nahrávali OneRepublic. “ Teší sa Peter Juhás z United5.

https://www.youtube.com/watch?v=9xPmAOJ1qos&feature=youtu.be

Norbert Brand, Marthy Duffek, Peter Juhás, Matt Bláha, Mário Bendík z United 5 nakrúcali videoklip 12 hodín v špičkovom pražskom štúdiu. Klip produkovala agentúra Nemoros a režíroval ho Patrick Krischner. Pod jeho režisérskou taktovkou vznikol aj klip k debutovému singlu United 5 „Longest Summer“.

DSC01818„Nakrúcanie bolo super. Pre mňa osobne bolo oveľa príjemnejšie, pretože sme väčšinou nakrúcali spolu. Ja a Matt hráme v klipe aj na hudobný nástroj a to pre nás veľa znamená. Zahral som si na klavíri, ktorý je mojou dlhoročnou láskou. Nahraná hudba je super, ale živá hudba je pre mňa duševný orgazmus.“ Smeje sa Marthy Duffek z United5.

Videoklip k skladbe „Can you hear me“ je rovnako ako skladba melancholický. Skladbu venovali Mário Bendík, Peter Juhás, Marthy Duffek, Matt Bláha a Norbert Brand svojim blízkym a kamarátom do neba.

„Vzhľadom na to, že táto pesnička je naozaj emotívna a krásna, je klip zámerne spracovaný v jednoduchšej línii. My spievame v štúdiu, Marthy hrá na klavíri, Matt hrá na gitare. A v prestrihoch sú spomienky na minulosť. Veríme, že sa vám to bude páčiť. Bola to naozaj makačka, ale stálo to za to a veľmi nás to bavilo.“ Uzavrel Norbert Brand.

DSC01601Noví lámači dievčenských sŕdc najbližšie pripravujú vydať akustickú verziu debutového singlu „Longest Summer“ a finalizujú debutový album.

Česko-slovenský boyband United 5 vznikol koncom minulého roka na základe výberu uznávaných britských producentov – Andyho Murraya a Denisa Ingoldsbyho a členov legendárnej skupiny Lunetic. Autorom všetkých skladieb United 5 je uznávaný britský producent Andy Murray, ktorý má na konte spoluprácu s takými megahviezdami ako Christina Aquilera, Leona Lewis, Alicia Keys, Thiesto, či No Angles. Všetky informácie nájdete na http://www.united5.cz/.

zdroj: Nora Krchňáková

foto: NEMOROS

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky