NovinkyKam na koncert?

UNISONIC ako co-headliner s Accept už koncom mája!

Niekto sa možno ešte opýta: kto je Unisonic? Michael Kiske a Kai Hansen. Už je to asi oveľa ľahšie. Štvoroktávový spevácky zázrak z dôb najúspešnejších albumov Helloween v jednej kapele so zakladateľom tejto legendy… Takzvaný reunion Kiske/Hansen spôsobil medzi fanúšikmi veľký záujem o novú kapelu, ktorá sa prihlásila o svoje miesto na hudobnom Olympe s albumom UNISONIC v roku 2012.

Kapela v zostave Kiske/Hansen (spev/gitara, obaja ex-Helloween), Mandy Meyerom (ex-Krokus, gitara) a dvomi členmi nemeckých Pink Cream 69 – Dennisom Wardom (basgitara) a Kostom Zafiriou (bicie) plynule nadviazala na štúdiový projekt PLACE VENDOME. Hneď prvým albumom a klipom k titulnej piesni Unisonic, singlom (EP) Ingnition sa usadila na rockovom nebi, aby dvojkou Light of the Dawn (2014) len potvrdila, že náhla popularita kapely nie je krátkodobým efektom znovuspojenia muzikantov, ale zárukou skvelej rockovej muziky. Dve svetové turné a v roku 2015 oddych. Ale predsa. Tento rok Unisonic zahrajú, aj keď minimum koncertov. Zatiaľ je to v EU len Slovensko a mimo – Brazília! Vďaka tomu má celá Európa možnosť vychutnať si to najlepšie z albumov kapely a tiež spomienkové skladby na starú éru ústredných postáv kapely.

V zostave s Unisonic to bude neuveriteľné spojenie – legendárnych Accept a s obdobne legendárnymi hudobníkmi z najslávnejšej éry Helloween. Tak táto príležitosť je tu naozaj len raz za niekoľko rokov.

Špeciálnymi hosťami tohto koncertu sú dve skupiny, ktoré majú spoločné jedno: stali sa víťazmi súťaže o účasť, hranie na najväčšom svetovom metalovom festivale WACKEN OPEN AIR v rokoch 2013 a 2014. Takže zabehnutí Midnight Scream a mladíci Anstratus si zmerajú sily pred niekoľkotisícovým publikom a pokúsia sa všetkých fanúšikov rocku a metalu strhnúť na svoju stranu! Bude to určite zaujímavý večer!

Banská Bystrica dostala tú šancu v posledný májový štvrtok – 28.5.2015.

zdroj: epg

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky