NovinkyKam na koncert?

Tuningový svet sa s legendárnym UFO-m rozlúči na zraze vo Svidníku

Svidník (05.08.2011) TUNING ZRAZ Svidník 2011 otvorí svoje brány 12. augusta a jeho organizátori sľubujú počas troch dní skvelú šou. Prispieť do pôsobivej mozaiky sú pripravení aj majstri kaskadéri z českého Crazy Day Teamu.

Jeho zakladateľom je Ján Holub, ktorý začal ako filmový kaskadér pracovať už v pätnástich. Hoci jeho doménou boli autá, postupne začal trénovať s motocyklom. Vďaka novej vášni sa zoznámil s Pavlom Korychom. Obidvaja dostali ponuku účinkovať v Nemecku, kde sa stali súčasťou najprestížnejšieho programu v Európe. Po návrate do Česka sa J. Holub rozhodol založiť vlastný tím. „Postupne som oslovil najlepších kaskadérov v Česku, ktorí sa s mojou víziou spoločného tímu stotožnili a spolu jazdíme už niekoľko rokov. Napr. P. Korych patrí medzi zakladateľov kaskadérskej scény v Česku a presadil sa aj v zahraničí. V stuntridingu skončil na majstrovstvách sveta v Hannoveri šiesty a na ďalšom šampionáte ho o istý titul obrali diskvalifikáciou rozhodcovia, podľa ktorých prekročil časový limit. Na motocykli však predvádza ostré kúsky, preto sa návštevníci zrazu majú na čo tešiť,“ uviedol J. Holub.

Z portfólia Crazy Day Teamu sa vo Svidníku predstavia automobiloví jazdci a chýbať nebudú ani parádičky na motorkách, či štvorkolke. Odvážne herecké čísla s prvkami komédie predvedú borci na skútroch. J. Holub odporúča zatajiť dych najmä pri scéne, keď sa proti sebe vyrútia auto a motocykel. „Keďže obidvaja vyrazia v plnej rýchlosti, na manéver tesne pred zrážkou im veľa času neostáva. Máme skúsenosti, že ľudia si vtedy radšej zakryjú oči. Garantujem však, že naše predstavenie bude pôsobivé celú hodinu, počas ktorej sa diváci zvýšenej hladiny adrenalínu nezbavia,“ dodal s úsmevom J. Holub.

Okrem účinkovania v mnohých filmoch a seriáloch sa Crazy Day Team preslávil v Česku kampaňou Nemyslíš, zaplatíš!. Domáce média ju označili za mimoriadne drsnú, ale ministerstvo dopravy a známy režisér Filip Renč vo svojej filozofii za bezpečné cesty neuhli ani o milimeter. Spoty varujú pred nebezpečnou jazdou, vysokou rýchlosťou a tiež upozorňujú, aby sa ľudia v autách pripútali. Autori klipov ťažia z momentu prekvapenia a šokujúco reálneho zobrazenia nehôd.

Luxusným bonusom na TUNING ZRAZe bude verejná demolácia legendárnej Škody 125, s ktorou sa jej majiteľ a zakladateľ UFO Tuning Clubu Martin Bugoš stal viacnásobným celoslovenským šampiónom v súťaži o najkrajšie vysvietené auto.         

Imrich Makó, PR a produkčný manažér
Zdroj: GRAND STUDIO, s.r.o.

 

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky