NovinkyKam na koncert?

Tublatanka vyráža na klubové koncerty po Slovensku!

Legendárna rocková skupina Tublatanka pripravila pre fanúšikov tri unikátne koncerty po Slovensku!  V Bratislave, v Žiline a v Košiciach naživo predstaví nedávno vydaný album „Cítim sa fajn – Najväčšie hity No. 3“. Frontman Maťo Ďurinda, basgitarista Ďuro Topor a bubeník Peťo Schlosser  tentoraz  zahrajú v rockových kluboch!

Rocková skupina Tublatanka vyráža na unikátne  koncerty po Slovensku. Legendárna kapela chce fanúšikom naživo predstaviť nedávno vydaný album „Cítim sa fajn – Najväčšie hity č. 3“.

„Na koncertoch v Bratislave, v Žiline a v Košiciach zahráme skladby z nového CD „Cítim sa fajn“ a predstavíme aj bonusovú pieseň „Nový vírus“. Samozrejme pridáme aj všetky známe hity. Koncert bude poctivo dlhý, budeme hrať dve hodiny a nikto z nás sa nebude šetriť…“Plánuje spevák a gitarista Maťo Ďurinda.

Tublatanka sa tentoraz predstaví v rockových kluboch. Členovia kapely majú kluby radi. Prvé klubové koncerty zažili ešte v 80-tych rokoch v Londýne.

„Do klubov som chodil na svoje obľúbené skupiny, aby som ich videl úplne zblízka. Ako gitarista môžem v klube doslova „špehovať“ prsty gitaristu, ako hrá. Mám rád aj ten hlasný zvuk, ktorý mi preniká celým telom a rozvibruje ho. Počujem každý tón a môžem sa odviazať a nechať sa unášať hudbou…“ Opisuje pocity líder Tublatanky Maťo Ďurinda.

Fanúšikovia sa môžu na tublatankovský rockový nášup tešiť 8.2 v Ateliéri Babylon v Bratislave, 9.2. v klube Smerr MC v Žiline a 16.3 v Collosseum klube v Košiciach.

„Veľmi rád koncertujem v kluboch, lebo je tam vynikajúca a neopakovateľná atmosféra. Muzikanti a fanúšikovia sa navzájom doslova cítia, pretože sú natlačení blízko seba. V klube vidím tváre a pocity ľudí a ich reakcie na našu hudbu! Fanúšikovia zase dokonale vidia nás ako hráme, spievame a dávame do toho svoju energiu. Spätná väzba je pre nás všetkých dôležitá a vie nás vyburcovať k ešte väčšiemu výkonu.“ Dodal Maťo Ďurinda.

Na koncertoch plánuje Tublatanka pre fanúšikov prekvapenie. Skupina chce pokrstiť výberovku „Cítim sa fajn – Najväčšie hity No. 3“, ktorá obsahuje 19 energických rockových piesní a bonus v podobe skladby „Nový vírus“. Vstupenky na koncerty sú v predaji v sieti Ticketportal a v miestnych pokladniach klubov.

zdroj: Nora Krchňáková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky