NovinkyKam na koncert?

Tradícia ouvalskyjch bigbítov žije! Jediný samostatný koncert Divokého Billa v tomto roku. V sobotu 15. augusta v Úvaloch.

Tradícia big beatových koncertov v Úvaloch začala pred mnohými rokmi a úvalská kapela Divokej Bill udržuje túto tradíciu ďalej. Svojim samostatným koncertom nazvaným Divokej Bill DOMA sa do rodných Úval vracia už po tretí raz. 15. augusta sa tak fanúšikovia môžu tešiť na veľkú show na najväčšom pódiu, aké kedy kapela na samostatnom koncerte mala. Zaznú takmer všetky hity skupiny a dôjde aj na ochutnávku nových piesní. Koncert potom doplní vystúpenie formácie Mothers Angels a celú akciu zakončí spoločný večierok s hudbou kapely Holokrci, v ktorej pôsobia banjista a bubeník Divokého Billa. „A kto z návštevníkov príde v maškarnom, toho čaká špeciálny uvítací drink,“ odkazuje kapela.

Spevák Vašek Bláha ku koncertu dodáva: „Nápad urobiť samostatný veľký letný vonkajší koncík vznikol preto, že nás vždy mrzelo, že sme celý deň behali okolo organizovania Ouvalského Bigbítu a večer, keď už konečne prišiel rad na naše hranie, sme boli totálne uťahaný. Hrozne nás potom mrzelo, že doma vždy hrajeme vlastne skoro najviac bez energie. Takto, keď je to len koncert Divokého Billa a napr. jeden – dvaja predskokani, tak si všetko pekne pripravíme dopredu a odpočinutí to krásne natlačíme do ľudí a večer si viac užijeme. Koncert Divokej Bill DOMA začne kapela Mothers Angels, potom sa pripravte na náš dvojhodinový koncert. „

Jediný samostatný koncert skupiny v tomto roku – Divokej Bill DOMA sa koná sobotu 15. augusta na atletickom ovále pod Sokolovňou v Úvaloch, brány areálu sa otvoria v 17:30. Záznam koncertu bude natáčaný Českou televíziou.

Vstupenky na koncert Divokej Bill DOMA (15. augusta 2015, atletický ovál pod Sokolovňou, Úvaly) je možné zakúpiť v sieti Ticketstream a v miestnych predpredajoch (Hospoda na dobrým místě, nám. Arnošta z Pardubic 164, Úvaly; Kadeřnictví Pier, Husovo náměstí 77, Český Brod)

Ďalšie pravidelne aktualizované informácie nájdete na:

www.divokejbill.czhttps://www.facebook.com/divokejbill a https://plus.google.com/+DivokejbillCz.

zdroj: Pavel Turner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky