NovinkyKam na koncert?

Tomáš Klus na Vianoce pohostí u seba doma 40 ľudí

Český spevák Tomáš Klus je známy nielen ako skvelý šoumen a hudobník, ale je povestný aj svojím ľudským prístupom ku všetkým. Najnovšie sa rozhodol pripraviť nezabudnuteľné Vianoce pre niekoľko desiatok ľudí, ktorých počas Štedrého dňa pohostí u seba doma. Posledné dva roky trávil najkrajšie sviatky v roku v zahraničí, teraz sa však rozhodol, že ich oslávi doma vo veľkom štýle.

Klusa ešte do konca roka čaká množstvo koncertov s jeho Cílovou skupinou v rámci Proměnamě Tour 2014. V novembri sa predstaví na piatich miestach aj na Slovensku, keď od 18. 11. v priebehu týždňa postupne navštívi Levice, Žiar nad Hronom, Martin, Partizánske a Nové Mesto nad Váhom s novým konceptom koncertu, ktorý má o pol hodinu viac ako tie posledné.

Tomáš Klus v BA_foto M. Budinský (1)Dokonca pribudol aj nový singel, ktorý budú mať možnosť vidieť návštevníci zimných koncertov ako prví. Koniec roka však už strávi so svojou manželkou a dcérkou Josefínkou a na Štedrý deň to bude u Klusovcov vyzerať naozaj zaujímavo. „Dva roky za sebou sme boli na Vianoce preč, išli sme za slnkom. Teraz sme sa rozhodli, že usporiadame oslavu Vianoc u nás doma pre všetkých blízkych ľudí, ktorí nechcú byť sami a za slniečkom pôjdeme až potom. To znamená, že sa u nás doma zíde približne 40 ľudí, moji priatelia a ich priatelia. Bude to skôr robené pre deti a my dospelí budeme mať radosť z nich. Myslím si, že ich prostredníctvom sa dostaneme do nášho detstva a že tie Vianoce zase začnú byť Vianocami. Sme na to trochu zabudli, a preto prišli tie deti, aby nás vrátili späť,“ prezradil Tomáš, ktorý sa stále viac a viac baví hudbou. „Niekedy mám po koncerte taký dobrý pocit z ľudí, ktorí naň prišli, že mám chuť odohrať hneď ďalší,“ priznal Klus.

zdroj: Dodo Mikláš

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky