Novinky

Thomas Puskalier predstaví novú skladbu

Thomas Puskailer aktuálne pracuje na debutovom albume, z ktorého už dnes exkluzívne na Funradiu odpremiéruje prvý singel „Sitting on a Cloud“. Finalista Česko Slovenskej SuperStar z roku 2009 nové skladby precízne pripravoval. Vyzrel a našiel si ten správny zvuk, ktorým by chcel do hudby priniesť niečo nové.

„Inšpirujú ma najrôznejšie hudobné štýly. Ten svoj by som nazval new wave retro elektro pop. Veľa experimentujem, nechcem opakovať veci z minulosti. Rád by sme urobil taký melodický album, ktorí by si ľudia pustili napríklad aj v aute…“ prezrádza Thomas Puskailer.

Skladba vznikala postupne v Anglicku, kde na nej spolu s Thomasom pracoval svetový producent Joe Dworniak z Riverfish Studios. Známy producent má na konte spoluprácu s hviezdami ako Duran Duran, Paul McCartney či Frankie Goes to Hollywood.  Na finálne dokončenie singla potom Thomas prišiel na Slovensko do Creative Music House. O hudobnú dramaturgiu sa mu starajú slovenskí hudobníci Peter Graus, Tomáš Zubák, Maroš Kachút, Slávo Solovič a Palo Hubinák.

Thomas Puskailer sa narodil 2. marca 1981 v holandskom Lichtenvoorde. Nadaný spevák má dvojité občianstvo, slovenské a holandské. Je absolventom muzikálového herectva na akadémii v Amsterdame. Účinkoval v medzinárodných produkciách svetových muzikálov Peter Pan, Romeo a Júlia, hlavné úlohy vytvoril v Disneyho muzikáli Aida, ale i v kultových dielach ako Horúčka sobotňajšej noci a Grease. Multitalentovaný Thomas hral aj v holandských seriáloch, ako tanečník a choreograf sa predstavil v hudobných klipoch. Ako model sa stal tvárou renomovaných módnych značiek.

zdroj: Nora Krchňáková
foto: archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky