Novinky

Thomas Puskailer predstaví Bratislave hudobnú komédiu o slovenskom šoubiznise!

Spevák Thomas Puskailer pripravil hneď na úvod roka bombu! 12. februára predstaví hudobnú komédiu „Slovak Showbiz For Beginners“, ktorej je autorom aj hlavným predstaviteľom. Šarmantný Thomas v nej prezradí detaily o slovenských celebritách a publiku predvedie ako to v šoubiznise funguje. Ostrieľaná dvojica Thomas Puskailer a Martin Madej vás v predstavení „Slovak Showbiz For Beginners“ pobaví a zároveň presvedčí o tom, že stať sa slovenskou celebritou nie je vôbec jednoduché! Nenechajte si ujsť premiéru originálnej šou, z ktorej budete odchádzať s úsmevom na perách!

Akčný spevák a muzikálový herec Thomas Puskailer uvedie v Bratislave originálnu šou! Už 12. februára 2015 sa v jedinečnej hudobnej komédii s názvom „Slovak Showbiz For Beginners“ predstavia známi fešáci a speváci – Thomas Puskailer a Martin Madej. Ostrieľaný tandem názorne vysvetlí ako sa stať celebritou na Slovensku a vtipne odkryje to, čo sa deje „za oponou“.

„Inšpirácia na Slovak Showbiz for Beginners sa zrodila prirodzene, pretože tu žijem a pohybujem sa v šoubiznise. Počas spoločných projektov s Martinom Madejom sme sa v rámci rôznych tém rozprávali aj o celebritách a známych osobnostiach. Niekedy sme sa veľmi zabavili. Začal som rozmýšľať nad komédiou o tom, ako funguje slovenský šoubiznis, v ktorej by som spojil divadlo, šou, hudbu a spev. S týmto nápadom som oslovil Eduard Kudláča, ktorý myšlienku spracoval, napísal scenár a ujal sa réžie.“ Vysvetlil Thomas Puskailer.

0_ plagat_SHOWBIZThomas Puskailer hrá v predstavení speváka prichádzajúceho hľadať slávu na Slovensko a  Martin Madej  producenta a speváka  „za vodou“. Obaja sú kamaráti a niekoľkoroční kolegovia, takže si spoluprácu na hudobnej komédii nevedia vynachváliť.

Spolupráca je výborná, Martin je úžasný človek, kamarát, spevák a umelec. Vždy sa veľmi dobre zabavíme a to sa odzrkadľuje aj na javisku, diváci tú pozitívnu energiu cítia. Takže aj na premiére Slovak Showbiz For Beginners čaká publikum večer plný smiechu, zábavy, hudby, spevu. Všetci pôjdeme domov s veľký úsmevom.“ Doplnil šarmantný Thomas Puskailer.

Thomas Puskailer sa vo svete známych ľudí pohybuje od malička a množstvo nielen slovenských kultúrnych osobností si veľmi váži. Mal možnosť stretnúť sa aj so zahraničnými hviezdami ako napríklad s americkou herečkou, diplomatkou a političkou Shirley Temple, švédskou speváčkou Marie Fredriksson zo skupiny Roxette či britskou hudobníčkou Katie Melua. Ako sám Thomas hovorí, učí sa od tých najlepších a vie, že za úspechom je trvá práca.

Thomas Puskailer_Martin Madej_zdroj_Filip Frame.jpg„Z hudobnej sféry obdivujem napríklad Michaela Jacksona, Madonnu, Mobyho, Stinga, skupiny Areosmith, Run DMC, U2 a veľa iných. Počúvam ich hudbu, pozerám videoklipy a čítam ich biografie. Obdivujem ako na sebe makali a dotiahli to ďaleko. V šoubiznise je 10 percent talentu a 90 percent tvrdej práce. Ja som sa naučil byť trpezlivý, byť verný sám sebe. Som opatrný, viem, komu môžem veriť. Čas a skúsenosti ma učia. Počúvam skúsených ľudí z biznisu a beriem ich rady a kritiky, od nich sa učím.“ Prezradil Thomas Puskailer.

Do projektu „Slovak Showbiz For Beginners“ vstúpil akčný spevák Thomas Puskailer aj ako producent, čo poňal ako novú výzvu. Producentským aktivitám sa v rámci príprav hudobnej komédie venuje naplno, popritom stíha aj ďalšie divadelné predstavenia, výchovné koncerty po školách, hudobné vystúpenia, či nahrávanie nových skladieb. Nenechajte si ujsť paródiu na talkshow o hľadaní slávy, ktorá vám satirickou formou objasní pomery v slovenskom šoubiznise. Podarí sa naučiť začínajúceho speváka správať tak, ako sa na pravú slovenskú celebritu patrí? Príďte sa presvedčiť sami na premiéru 12. februára 2015 o 19:00 do Nemeckého Kultúrneho Domu v bratislavskej Rači. Vstupenky si môžte kúpiť priamo v kultúrnom dome a na http://slovakshowbiz.sk/program/. Ďalšie termíny a informácie získate na stránke www.slovakshowbiz.sk alebo https://www.facebook.com/slovakshowbizsk.

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Filip Frame

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky