Novinky

Thomas Puskailer finišuje s prípravou nového albumu, ktorý bude medzníkom v jeho tvorbe!

Od začiatku roka poriadne zarezáva! Po mimoriadne úspešnom vlaňajšku sa Thomas Puskailer pustil hneď po sviatkoch do prípravy nového albumu. Celé dni je zavretý v štúdiu a dokončuje posledné vokály. Sympatický spevák spolupracuje s renomovanými slovenskými aj zahraničnými producentmi ako Miroslav Vrlík, Peter Turay, či Bill Grainer a Harry Mondryk. Album bude medzníkom v Thomasovej tvorbe a vyjde na jar tohto roka. Thomas Puskailer má na konte aj ďalší úspech. Fanúšikovia si doslova vyžiadali, aby jeho „Slovak Showbiz For Beginners“ pokračovala aj v tomto roku. Presunie sa do Domu kultúry Zrkadlový háj a po prvýkrát ju uvidíte v marci.

 Spevák a skladateľ Thomas Puskailer sa v týchto dňoch zdržiava predovšetkým v štúdiu. Celé dni intenzívne pracuje na novom albume.

„Album už máme takmer dokončený. Práve v štúdiu nahrávame posledné vokály do dvoch nových skladieb. Chcem byť vždy 100-percentne spokojný. Vokály nahrávam so skladateľom a producentom Slavom Solovicom, ktorý so mnou trávi v štúdiu veľa času. Aké piesne sa napokon na album dostanú sa ešte rozhodneme. Máme však nahratú veľkú zbierku singlov, je z čoho vyberať. Chcem, aby počúvanie albumu bolo naozaj kvalitným umeleckým zážitkom,“ netají sa perfekcionista Thomas Puskailer.

Niektoré single, ktoré budú na albume, fanúšikovia už dobre poznajú. Medzi nimi „Live For The Moment“, „Dance With Me (Hey Pretty Lady)“ či „Don’t Let Go“. Thomas však sľubuje aj zaujímavé novinky, či dokonca unikátny duet, ktorý má byť prekvapením.

„Celý album bude tanečný a popový. Teda v štýle, ktorému sa posledné dva roky intenzívne venujem. Zároveň chcem týmto albumom urobiť aj taký časový medzník a už súbežne začínam pracovať aj na viac akustickej tvorbe,“ prezrádza sympatický Thomas Puskailer.

3_Thomas PuskailerNový album vyjde na jar tohto roku a spolupracovali na ňom renomovaní slovenskí a zahraniční producenti ako Miroslav Vrlík, Peter Turay, Charlie Clubber, Dino Mileta, Bill Grainer alebo Harry Mondryk. Všestranný umelec Thomas Puskailer má pre fanúšikov aj ďalšiu dobrú správu. Jeho šou „Slovak Showbiz For Beginners“ pre veľký záujem pokračuje aj v tomto roku.

Som veľmi rád, že o „Slovak Showbiz For Beginners“ je stále rastúci záujem. Režisér Eduard Kudláč veľmi humorne spracoval námet, s ktorým som za ním pred viac ako rokom prišiel. Máme za sebou úspešný rok s touto šou, ktorá je paródiou na svet slovenského šoubiznisu. Tento rok sa sťahujeme do nových priestoroch – do Domu kultúry Zrkadlový háj v Petržalke. Diváci sa môžu tešiť na nové, veľmi príjemné prostredie, kde premiérujeme 16. marca,“ dodáva úspešný Thomas Puskailer.

Podrobnosti o šou Thomasa Puskailer, v ktorej hviezdi spolu s Martinom Madejom sa dozviete na www.slovakshowbiz.sk. Všetky informácie o ostatných aktivitách sympatického speváka, ako aj o novom albume nájdete na: www.thomaspuskailer.com alebo https://sk-sk.facebook.com/PuskailerThomas.

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Slavo Solovic

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky