NovinkyKam na koncert?

The Atavists si zahrajú pred Walk Choc Ice v pražskom Lucerna Music Bare.

Po jedenástich rokoch odohrajú Walk Choc Ice spomienkový koncert pre svojich priaznivcov a to 5. marca v pražskom klube Lucerna Music Bar. Ako hosť vystúpi mladá kapela The Atavists.

„Pôvodne sme plánovali urobiť náš koncert bez predkapely. Spomenuli sme si ale, ako moc pre nás bolo dôležité, keď sme s Walk Choc Ice dostali šancu hrať na začiatku kariéry čoby predkapela na koncertoch slávnych skupín. Preto sme sa nakoniec rozhodli, že tuto šanci dáme mladej a nádejnej partii The Atavists,“ hovorí frontman kapely Honza Křížek.

The Atavists sú štvorčlenný hudobný projekt balancujúci na pomedzí blues, stoner-rocku a vplyvu surfových kapiel zo šesťdesiatych rokoch. Charakteristický zvuk skupiny tvorí špinavé gitary, retro varhany a osobitý vokálny prejav frontmana  Adama Krofiana. Skupina vznikla v roku 2014, v súčasnej dobe pracuje na debutovom EP s názvom Bad Times (http://bandzone.cz/atavists).

WCHI_LMBCrossoverová kapela Walk Choc Ice začala svoju kariéru v roku 1992 a veľmi rýchlo sa zaradila k popredným tuzemským kapelám. Početné klubové vystúpenia striedali vystúpenia na hudobných festivaloch nie len v Čechách, ale i v Nemecku a Švajčiarsku.  Za svoju jedenásťročnú kariéru vydala tri radové albumy Keep Smiling (1994), Walk Choc Ice (1998), Rejdit (2000). Svoju činnosť ukončili Walk Choc Ice v roku 2003. Jediný pražský koncert kapely sa uskutoční 5. marca v Lucerna Music Bare.

Viac informácií nájdete na http://www.musicbar.cz/program/walk-choc-ice/ alebo na https://www.facebook.com/wchi20. Vstupenky je možné zakúpiť na pokladni a webe Lucerna Music Baru, na GoOut.cz a v  predpredajoch Ticketpro, Ticketportal, Eventim. Klub sa otvára v 20:00, koncert začína v 21:00.

zdroj: Pavel Turner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky