NovinkyKam na koncert?

Taliani LACUNA COIL s najkrajšou metalovou speváčkou premiérovo v Košiciach!

Talianska gothic/alternatívne – metalová formácia LACUNA COIL štartuje veľké európske turné a pri tejto príležitosti sa predstaví tiež 15.11. v Košiciach v klube Collosseum. Bude sa jednať o premiérové ​​vystúpenie tejto významnej kapely vo východoslovenskej metropole!

LACUNA COIL je spoločne s Evanescence alebo Within Temptation jednou z najvýraznejších kapiel daného hudobného žánru. Očarujúca Cristina Scabbia za mikrofónom je poznávacím znamením kapely, rovnako tak ako tradične hymnické, priamočiare hity, ktoré znejú tiež na šiestej radovej platni nazvanej „Dark Adrenaline“.

Lacuna CoilNa tomto albume sa v úlohe producenta podieľal hviezdny David Gilmour, známy najmä svojou spoluprácou s Linkin Park, pod ktorého vedením sa LACUNA COIL prezentuje agresívnejším hudobným prejavom než tomu bolo v minulosti a treba povedať, že jej táto poloha veľmi pristane.

Energiu, ktorú nový album doslova oplýva, sľubuje kapela preniesť aj na koncertné pódiá, takže českí a slovenskí fanúšikovia sa majú rozhodne na čo tešiť.

Vstupenky na koncerty LACUNA COIL v Košiciach sú k dostatiu v sieti Ticketportal a tiež priamo v klube Collosseum. Viac informácií na webe www.obscure.cz .

Súvisiace odkazy:

www.lacunacoil.cz

www.obscure.cz.

zdroj: Tomáš Karlík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky