Novinky

Takto by znel legendárny ELÁN, keby pritvrdil.

Bratislavskí rockeri MOFOKILLER majú nový videoklip. Tretím singlom z ich debutového albumu sa stala cover verzia skladby „Teraz alebo nikdy“ od slovenskej legendy ELÁN. Práve k tejto skladbe natočili videoklip zachytávajúci atmosféru na koncertoch ich jarného TOUR 2016.

Mofokiller absolvovali turné spoločne s kapelou Signature. Mediálnym partnerom TOUR 2016 bolo rádio ROCKOVÁ REPUBLIKA. „Táto skladba sa nám vždy páčila. Je drsná, temná a vymyká sa z bežnej tvorby Elánu. Začali sme ju hrávať viac-menej z recesie. Nie že by na jej texte bolo niečo smiešne, ale nečakali sme, že ju len tak hocikto ocení,“ hovorí bubeník Mario Marcinek.

„Teraz alebo nikdy“ sa totiž objavila vo filmovom hite 90-tych rokov Fontána pre Zuzanu 2. Na jej aktuálnosti ale nič neubralo ani viac ako 20 rokov od jej zverejnenia.

„Ľudia na koncertoch na túto pieseň skvelo reagovali. Tak sme sa nakoniec rozhodli ju zaradiť aj na náš debut,“  vysvetľuje Matúš Cíger, ktorý v kapele hrá na gitare, píše texty a je lídrom Mofokiller.

Za kameru sa na záverečnom koncerte TOUR postavili Lukáš Krchňavý a Lucia Považanová. O strih sa postaral Marek Baláž, s ktorým už kapela spolupracovala v minulosti.

Táto skladba je zároveň aj vôbec posledným singlom z debutového albumu Mofokiller.

Mofokiller už momentálne pracujú na svojom druhom albume.

https://www.facebook.com/mofokiller

Vypočujte si celý album „Väzby“.

https://mofokiller.bandcamp.com

zdroj: Imrich Makó

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky