Novinky

Svetlanna má nový singel a úplne nový imidž.

Speváčka Svetlanna prijemne šokovala svoje okolie a fanúšikov. Nahrala novú skladbu s názvom Motýľ a zároveň od základov zmenila svoju vizáž. Vlastná mama i najbližší priatelia ju nespoznali. Keď uvideli jej nové fotky, nechceli veriť, že je to skutočne ona.

Mladá speváčka na seba prvýkrát upozornila piesňou L.E.N. Odvtedy uplynulo pár mesiacov a hlasí sa o slovo opäť. Tentokrát s novou skladbou a sexi lookom. Jej nečakanú zmenu má na svedomí profesionálna fotografka Mária Švarbová spolu so svojim kreatívnym tímom a módna návrhárka Monika Vontszemuová.

Svetlanna 5 by Maria Svarbova (Aria Baró)„Keď som videla Máriine fotky prvýkrát, doslova som spadla zo stoličky. Pozerala som sa na ne asi hodinu a nevedela som pochopiť, kto to na nich je. Jediné, na čo som sa zmohla, bolo waw,“ prezradila s úsmevom Svetlanna.

„So Svetlannou sa mi spolupracovalo výborne. Je to veľmi milé a bezprostredné dievča, ktoré nemalo s ničím problémy. Presne toto správanie pri fotení obľubujem. Fotenie komplexne bolo namáhavé, pretože sme robili veľa fotiek a išlo nám o veľkú variabilitu, ktorú som chcela dodržať,“ pochválila Svetlannu fotografka Mária Švarbová alias Aria Baró.

Jednotlivé fotografie sa kvôli atmosfére fotili vždy na inom mieste, ktoré špeciálne pre túto príležitosť vybrala samotná fotografka Mária a scénografka Laura Štorcelová. O vizáž a vlasy sa Svetlanne postaral Boris Bordács.

Svetlanna-porovnanie_teraz a predtym„Vedela som, že Svetlannin najnovší singel sa volá Motýľ, tak sme so scénografkou do obšírneho konceptu symbolicky zapojili ručne urobenú kuklu a využili ju pri dvoch fotkách. Svetlanne bola vtedy veľmi zima, lebo musela ležať na studenej zemi iba v kukle a spodnom prádle,“  spomenula pikošku z fotenia Mária.

Nová skladba Motýľ, ktorá sa nahrávala podobne ako singel L.E.N. v štúdiu LVGNC a ktorú produkoval Marek Rakovický, čoskoro dostane aj vizuálnu podobu. Na videoklipe v týchto dňoch pracuje vyhľadávaný režisér slovenských klipov Jozef Koháry, ktorý v minulosti spolupracoval napríklad so skupinou Hex, Peter Bič Project, Tublatankou alebo Martinom Harichom.

Svetlanna – Motýľ (nový singel) na Deezeri

http://www.deezer.com/album/7406919

Facebook Svetlanny

www.facebook.com/svetlannaband

zdroj: Marek Kučera

foto:  Mária Švarbová alias Aria Baró

Svetlanna 4 by Maria Svarbova (Aria Baró)

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky