Novinky

Súťaž: Remixuj singel Honey Honey a vyhraj!

Spišská Nová Ves (29. 05. 2012) Smola a Hrušky vydali nový album Palec hore, ktorý sa stretol s výrazne pozitívnou reakciou u fanúšikov. Jednoznačným letným hitom sa stal sexy song Honey Honey, kde hosťuje rafinovaná Zdenka Predná a aj preto sa rozhodli, že dajú skladbe ďalší rozmer.

V spolupráci s hudobným portálom Hudba.sk a nahrávacim štúdiom V3 sound pripravili súťaž o naj remix letného hitu Honey Honey, ktorá je určená pre kohokoľvek, kto sa zaoberá muzikou a jej tvorbe v PC alebo na živo.

Kompletné info:

Smola a Hrušky / Diskografia ( http://www.smolaahrusky.sk/album-categories/diskografia/ )

V3 sound / tracky na stiahnutie (http://v3sound.sk/honey-honey-sutaz-remix-2012/ )

Hotový remix zašle každý účastník na e-mailovú adresu remixhoneyhoney@smolaahrusky.sk

Remixy sa postupne objavia na http://youtube.com/smolaahrusky, kde si ho môžu všetci vypočuť, komentovať a svojím pozretím zároveň aj hlasovať. Uzávierka súťaže je 1.júla a následne bude vyhlásený víťaz, ktorý bude mať najviac pozretí svojho remixu. Členovia kapely Smola a Hrušky si v demokratickom hlasovaní môžu zvoliť aj svojho víťaza. Víťazné remixy obdržia hlavnú cenu a tou je 1 deň v profesionálnom analógovo-digitálnom štúdiu V3 sound, kde nahráva aj kapela a vznikol tam napr. nový album Palec hore. Okrem toho sa objavia aj na vybraných kompiláciách a získajú vecné ceny od kapely.

Oficiálny klip k letnému sexy hitu Honey Honey presiahol za mesiac hranicu 150 000 užívateľov YouTube.

Všetko môžete sledovať na na oficiálnom TV kanáli Smola a Hrušky http://youtube.com/smolaahrusky a taktiež na oficiálnej fanpage Smola a Hrušky http://facebook.com/smolaahrusky

Martin Hlavatý, manažér SaH

Zdroj: Smola a Hrušky

Foto: Smola a Hrušky

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky