NovinkyKam na koncert?

STEEL Aréna oslávi 9. narodeniny s tým najlepším čo máme na našej hudobnej scéne!

STEEL Aréna oslávi 9. narodeniny vo veľkom štýle. LASER FEST prinesie 8. mája do metropoly východu jedinečnú svetelnú šou, v rámci ktorej počas troch hodín odpália svoje najväčšie hity IMT Smile, Desmod a Hex.

V minulosti „blahoželali“ STEEL Aréne tranceová legenda Paul van Dyk, švajčiarsky mág DJ Antoine alebo český hitmaker Michal David. Tento rok sa organizátorská agentúra Arena Promotion rozhodla ísť slovenskou cestou. Ďalším headlinom, ako to už zdôrazňuje názov, bude svetelná šou, ktorá k hudobnému zážitku pridá aj vizuálny. „Oslava narodenín je vždy výnimočnou udalosťou a tomu sa snažíme prispôsobiť aj šou. Preto by sme radi v roku 2015 priniesli do Košíc prvotriednu svetelnú laserovú techniku. Nielen jej kvantita, ale tiež rozmiestnenie v hale a celková vizualizácia, vrátane riešenia stageu, budú zárukou jedinečného zážitku. V minulosti vystúpili v STEEL Aréne mnohé hviezdy od Stinga, cez Bryana Adamsa až po Tiësta, preto chceme priniesť niečo nové, čo by zaujalo divákov,“ uviedol Igor Havrila z Arena Promotion.

Garanciou skvelej zábavy sú hudobní hostia. IMT Smile pritiahli viac ako 9 500 fanúšikov do STEEL Arény už v roku 2013 a rovnaký kúsok, dokonca s dvomi vypredanými koncertmi, si zopakovali s Lúčnicou. Ich spolupráca s Desmodom je overená, čo si určite mnohí pamätajú z ich minuloročného spoločného turné, kedy si obidvaja speváci, Ivan Tásler a Kuly, občas v pesničkách navzájom vypomohli. Desmod, viacnásobný Zlatý Slavík, sa v hokejovom chráme predstaví štvrtýkrát. Sympaťáci z Hexu patria v súčasnosti medzi koncertne najvyťaženejšie kapely a ich legendárne refrény „Nikdy nebolo lepšie, ako túto noc“ alebo „V piatok podvečer si zresetujem hlavu“ sú pozvánkou, ktorá sa neodmieta. „Hudobný program sme sa snažili vyskladať z našich najúspešnejších kapiel. Pre IMT Smile, Desmod a Hex platí, že každá ich pieseň je hitom. Veríme teda, že ľudia budú celé tri hodiny s nimi spievať a skvelo sa zabávať,“ dodal s úsmevom I. Havrila.

Lístky si v môžete zakúpiť v sieti Ticketportal s tým, že k trom zakúpeným vstupenkám na státie získate štvrtú zdarma.

zdroj: Imrich Makó

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky