Novinky

Spevák a producent Andreas Imrich predstavuje svoj prvý videoklip “Stádo koní”

Spevák a producent Andreas Imrich predstavuje svoj prvý videoklip Stádo koní. „Keď sme fotili cover k singlu Stádo Koní v ateliéri u Viktora Cicka, uvidel som na poličke takú starú Samsung kameru. Bola na nej ešte nálepka, že sa dá z nej nahrávať priamo na youtube 🙂 To ma tak zaujalo, že sme sa s ňou jedného augustového dňa vybrali na pár lokácií a točili viacmenej čo nás spontánne napadlo. Video potom postrihal Štefan Kurilla a myslím, že sa nám toto smíšne video celkom podarilo“ dodáva Andreas.

V skladbe „Stádo koní“, ktorú Andreas napísal počas lockdownu, sa inšpiroval životom dnešných mladých dospelých. „Mnohí z mojich priateľov sa nachádzajú v situácii, kedy sú zavalení množstvom práce a takmer všetok svoj čas a energiu investujú do kariéry. Zároveň si však uvedomujú, že svoj život nechcú len prežívať, ale aj žiť. Užívať si ho, ľúbiť, venovať sa rodine, priateľom aj sebe samým. Dennodenne sa tak v tejto bláznivej dobe nachádzajú v súboji o to, ako vyvážiť tieto dva životné protipóly.“

Skladbu produkoval Jakub Hríbik z bratislavského štúdia Pulp. Spolupracovali na nej aj ďalší známi muzikanti ako Jakub Tvrdík (Billy Barman, Felix), Peter Hledík (Tlkshw) Jakub Spiszak (Other Stories) a Samuel Hošek.

Skladba je dostupná na všetkých streamovacích službách ako Spotify, Amazon, iTunes

Andreas Imrich pôsobí na scéne od roku 2008, kedy založil indie rockovú kapelu Talkshow. Na konte majú tri albumy, Talkshow (2010) a Kunst (2017), Epic (2019). V roku 2019 zožali úspech s prvou slovensky spievanou skladbou More času, ktorá niekoľko týždňov bodovala v rebríčku Osmička na Radio_FM.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky