Novinky

Speváčka Patrícia Vitteková už má Vianoce

Nedávno pokrstila Patrícia Vittek svoj debutový album Proof, ktorým potešila svojich fanúšikov. Na svete je však už aj klip ku krásnej vianočnej skladbe s názvom Biela láska.

Pri jej vzniku však nebolo plánované, že z nej bude koleda. „Boli sme vo Francúzsku a Robo prišiel domov s tým, že je možné, že s nami nebude na Štedrý večer. Mal mať totiž 24. decembra zápas. Mailovala som si s Tomim Popovičom a povedala som mu, nech mi pošle niečo srdcervúco pekné, lebo to potrebujem. Keď som smutná, zásadne si spievam a počúvam smutné skladby. Vydepkujem sa a na druhý deň mi je dobre. Tomi mi poslal túto krásnu vec. Počúvala som ju dookola a na druhý deň poslala Saške (Okálovej, pozn. red.), povedala som jej, čo cítim a ona, ako vždy, trafila detailne moje pocity,“vysvetlila pre Aktuality.sk vznik skladby Biela láska Patrícia Vittek.

Autormi Bielej lásky sú Tomi Popovič a Saša Okálová a Patrícia tvrdí, že s touto dvojicou bude spolupracovať aj naďalej. „Už máme hotových šesť ďalších skladieb, ktoré sa nezmestili na Proof. Tomi je výborný spevák a rovnako aj skladateľ, Saša je rovnako dobrá speváčka ako textárka. Nemohla som si vybrať lepšie,“ hovorí Patrícia Vittek. Oporu našla aj v režisérovi Martinovi Grófovi, ktorý sa podpísal pod videoklip k piesni Biela láska. S Patríciou spolupracoval už na klipe ku skladbe Je dirai non non, no medzi touto dvojicou to nebolo od začiatku ružové.

„Pri prvom klipe sme si išli do vlasov. Obaja sme perfekcionisti a išli sme do natáčania s inou predstavou. Teraz sme prišli, objali sme sa a povedali si, čo chceme,“ vysvetľuje speváčka a priznáva, že režisérovi Grófovi vždy pripraví pekné šoky. „Ako napríklad zbalenie celého štábu, desiatich detí s rodičmi a presun z pôvodného priestoru do hotela do Maďarska. Ale možno v tom je to čaro, aj keď som mu trochu pomenila scény,“ hovorí so smiechom a dodáva:

„Podľa mňa by ma najradšej zabil, no vrátil mi to o štvrtej ráno, keď som sa v nádeji chcela pobrať domov. Nahnal ma na schody s horúcou vodou v šálke a točili sme do piatej. A stále mi hovoril: Padajú ti viečka, bejbe“ smeje sa Patrícia.

V klipe má Patrícia v niektorých záberoch oblečené svadobné šaty, no nie sú jej. „Tie mám odložené na pamiatku. Tieto boli požičané zo salónu Nicol.“ Vo videoklipe Biela láska sa pred kameru postavilo aj veľa detí a aj dve dcéry Vittekovcov.

„Ostatné sú naše krstniatka, ktorých máme dosť a deti našich najlepších priateľov. Decká z toho mali zábavu, chvíľu. Žiaľ, veľa scén sa nedalo použiť, čo ma mrzelo, no na krpcoch bolo časom vidieť, že im už stačilo,“ vysvetlila Patrícia Vittek.

zdroj: aktuality.sk, redhead

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky