Novinky

SPEVÁČKA MONIKA BAGÁROVÁ ZAŽÍVA LEGENDÁRNU JESEŇ

Monika Bagárová začína nový život. V júni plnoletá speváčka sa presťahovala do Prahy a hektickému tempu v metropole prispôsobila i svoje pracovné nasadenie.  Už v stredu 10. októbra vystúpi v bratislavskej Hant Aréne s legendárnou kráľovnou funku Chakou Khan. Desaťnásobná držiteľka cien Grammy si na svoju bratislavskú šou, zloženú z tých najlepších svetových hudobníkov a vokalistov, vybrala ako predskokanku spolu s Martinom Valihorom či Anitou Soul práve českú speváčku Moniku Bagárovú.

„Je to pre mňa veľká česť a zároveň cítim veľkú zodpovednosť a trému. O takej chvíli som vždy snívala a je to pre mňa úžasný pocit byť súčasťou koncertu takej veľkej speváčky,“ prezradila Monika. Svetoznáma kráľovna funku však nie je jedinou žijúcou legendou, s ktorou bude talentovaná speváčka stáť na jednom pódiu. Počas  jazzového festivalu, ktorý usporadúva koncom októbra v Bratislave jeden z najlepších slovenských jazzmanov Milo Suchomel, sa pri mikrofóne vystrieda s  americkou saxofónovou hviezdou Ernie Wattsom. Monikina koncertná jeseň sa ale neobmedzuje iba na zahraničné evergreeny. Slovenskí diváci si ju v priebehu októbra a novembra užijú tiež ako interpretku piesní Hany Zagorovej a Heleny Vondráčkovej v cykle Legendy popu, ktorý vysiela STV.

Okrem koncertovania sústredí Skokanka roka v ankete Český slávik svoju pozornosť aj na nový album. Tu avizuje singel s pracovným názvom ‚Let me love you‘, ktorý aktuálne dokončuje v bratislavskom štúdiu Littlebeat. Premiéra singlu  i videoklipu je plánovaná na november, už v októbri ale Monika predstaví svoj nový duet s Robom Opatovským ‚Biela noc‘, ku ktorému nakrúca na Slovensku videoklip.

Popri speve nezanedbáva ani svoju druhú veľkú vášeň – módu. Aktuálne sa stala  tvárou svetoznámej značky Reebok pre Českú republiku a pre LOOK magazine nafotila svoj prvý kalendár. Ten bude slávnostne predstavený a pokrstený v decembri. Svojich fanúšikov sa navyše speváčka chystá prekvapiť nielen novými piesňami, ale tiež novou podobou svojich vystúpení, kvôli ktorým začala navštevovať hodiny tanca, a v novembri odlieta na študijný pobyt do New Yorku, kde bude zdokonaľovať svoju angličtinu.

zdroj: Adriána Čahojová

foto: SLAVICA s.r.o.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky