NovinkyKam na koncert?

Smola a Hrušky zaháji koncertný projekt Harley-Live

Kapela Smola a Hrušky si na posledné mesiace v roku naložila viac ako dosť a vyráža na svoje doteraz najväčšie česko-slovenské turné pod názvom BEST ON TOUR 2014. Fanúšikovia sa majú na čo tešiť a stať sa súčasťou toho najlepšieho, čo môže momentálne kapela ponúknuť. Po skladbách Čierny Biely s hosťami kapelou Gulo Čar a raperom Supom z kapely Moja reč a akustickej novinky Hruška, kapela pripravuje pre svojich fanúšikov vydanie nového albumu najväčších hitov za ostatných 17 rokov.

V Prešove zaháji Smola a Hrušky svojim koncertom 17. októbra koncertný projekt Harley-Live. Svoje vystúpenie odohrá v Road Cafe, ktorá je súčasťou Harley-Davidson Prešov. Spišskonovoveská kapela je tak úplne prvou kapelou, ktorá vystúpi v rámci tohto exkluzívneho projektu. Jeho cieľom je ponúknuť fanúšikom legendárnych harlejov a dobrej hudby koncerty kapiel, ktoré sú práve na turné, či komorné koncerty spojené s meet&greet a krsty nových albumov.

smola_a_hrusky_promo2014 (6)Ako prvé chce kapela svojím fanúšikom ponúknuť k voľnému vzhliadnutiu autentický dokumentárny film Tourbus Daemon, ktorý podáva necenzurovaný pohľad do zákulisia určitého úseku života kapely a vznikol počas turné s populárnou českou kapelu UDG, v réžii talentovaného umelca Enrika Bistiku, ktorý spolupracuje s poprednými umelcami hudobnej scény a získal niekoľko významných ocenení v rámci svojej filmárskej tvorby a v neposlednom rade nový merchandise kapely, o ktorý bude dostupný počas celého turné aj na samostatných koncertoch alebo na shop.rukahore.sk/smolaahrusky

Kapela sa poctivo pripravuje na turné a chystá pre svojich fanúšikov energickú show s tými najväčšími hitmi, ale aj nehranými skladbami, ktoré bežne nemôžu dostať priestor. Pre čoraz viac žiadanejšie koncertovanie u susedov sa kapela spojila so skvelou a populárnou českou kapelou Fast Food Orchestra, s ktorou odohrá českú časť turné a na vybraných koncertoch vystúpi spolu s ďalším unikátnym hosťom a to izraelskou kapelou Los Caparos. Na slovenských koncertoch už tradičné dáva kapela priestor mladým talentovaným skupinám a na poslednom domácom koncerte by rada pokrstila aj svoj nový album najväčších hitov BEST ON a zároveň oslávila svoj tisíci odohraný koncert.

Kapela Smola a Hrušky vznikla roku 1997. Šesťčlenná formácia má na konte 5 albumov Jeseň 2003 (2003), Na chate (2005), Kameň Papier Nožnice (2008), živák Lajfka (2010) a Palec hore (2012). Okrem toho vydala DVD s názvom 13 životov / Live in Topfest (2010). Medzi najznámejšie skladby skupiny patria Honey Honey, Fajčiť treba, Čierny Biely, Televízne noviny, Lovesong, Tangá, Analog Digital, Na čom záleží, Pridaj si ma, Matura, Som na*ebaný, Hit či Svokra.

Fanúšikovia môžu všetko dianie okolo tour a nového albumu sledovať na oficiálnych profiloch youtube.com/smolaahrusky, facebook.com/smolaahrusky a instagram.com/smolaahrusky

Film Tourbus Daemon by Enrik Bistika:

Oficiálny spot k tour:

termíny a predpredaj vstupeniek:

http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=20030

14.10. Bratislava – Unique club

17.10. Prešov – Road Cafe v Harley-Davidson, Pod Kalváriou 40

nalepka na poster 40x17

18.10. Košice – Collosseum

22.10. Banská Bystrica – V club

24.10. Námestovo – Barón pub

25.10. Prievidza – Element music club

05.11. (CZ) Jindřichuv Hradec – Lucky Perry

06.11. (CZ) České Budějovice -Café Slavia

07.11. (CZ) Plzeň – Pod Lampou

12.11. (CZ) Brno – Eleven club

13.11. (CZ) Praha – Roxy

14.11. (CZ) Liberec – Bunkr

15.11. (CZ) Jaroměř – Bastion 35

28.11. Poprad – Fun House

29.11. Žilina – Rock N Rolla bar & grill

05.12. Brezno – Bombura klub

06.12. Trenčín – Lúč klub

12.12. Nitra – Music a cafe

13.12. Martin – Lounge bar

27.12. Spišská Nová Ves – Liquid Night club (Družba Tarča)

 zdroj:   Martin Hlavatý, manažér Smola a Hrušky

Foto: Katarína Orešanská

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky