NovinkyKam na koncert?

Slávici Petr Kolář a IMT Smile vystúpia v Prahe

Slovenská kapela IMT Smile ohlásila posledné tri koncerty pre tento rok. Na prvý z nich sa môžu tešiť fanúšikovia v Prahe už o necelé dva týždne. Na pódiu s nimi vystúpia český strieborný slávik Petr Kolář a speváčka Lenka Dusilová.

Tohtoročné odovzdávanie cien bolo úspešné pre kapelu IMT Smile, ktorá získala bronzového slávika v kategórii Skupina roka, ale aj ich českého kolegu Petra Kolářa. Priazeň fanúšikov tak spoločne oslávia 13. decembra v pražskej Incheba Aréne. Hostia Petr Kolář a Lenka Dusilová zaspievajú s IMT Smile známu skladbu Baroko, ktorú zložil Ivan Tásler na český album Richarda Müllera, Odznejú však i ďalšie známe hity, balada Mám krásny sen, či Opri sa o mňa. Na pódiu sa k muzikantom pripojí i detský spevácky zbor, s ktorým naživo odpremiérujú vianočnú pesničku Najkrajšie Vianoce.

Slovenskí fanúšikovia sa na IMT Smile môžu tešiť 15.12. v Košiciach a 17.12. v Bratislave. Hosťami na oboch koncertoch budú Lenka Dusilová a československá skupina Popcorn Drama. Lístky sú v predpredaji v sieti Ticketportal.

text: Edo Kopček
foto: Róbert Rybársky

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky