Novinky

Skupina Peter Bič Project má k singlu „Hey Now“ už aj video

Skupina Peter Bič Project má v slovenských rádiách úspešný singel Hey Now. Pesnička s pozitívnymi ohlasmi v rádiách aj u fanúšikov už má svoj videoklip. Réžiu si vzal opäť veľmi vkusne Martin Hudák.

„Je to klip, ktorý sa na nič nehrá. Chceli sme ukázať kapelu a predstaviť našu speváčku Dášku Kostovčík a speváka Iva Biča. Martin to vystihol veľmi presne. Keď som si klip pozrel prvýkrát, mal som z neho príjemný pocit,“ uviedol líder a gitarista Peter Bič.

Martin Hudák je ako režisér známy svojím rukopisom. „Singel Hey Now sa mi veľmi páči a s Peťom sa poznáme veľmi dlho,“ uviedol Martin Hudák.
V prípade Hey now skúsil veselé experimenty. „Nevieme, prečo tam má Dáška oranžové obočie, ale páči sa nám to,“ smeje sa Peťo Bič. Pred natáčaním skupina veľa komunikovala s režisérom. Až potom sa pustili do natáčania. „Klip sme chceli postaviť na kontrastoch prostredia a farieb a zároveň sme chceli byť aj my v kontraste k týmto obrazom,“ upresňuje Peter zámer videoklipu.

Hey now je vkusný a jednoduchý videoklip. „Dobrá pesnička zafunguje u ľudí aj bez klipu a nám sa to s Hey Now potvrdilo. Nechceli sme túto pesničku poškodiť tým, že videoklip preplníme nejakým príbehom. Martin vystihol presne to, čo sme chceli,“ dodáva gitarista.

Najbližšie si pesničku Hey Now môžu fanúšikovia vychutnať 30.marca v Riders Pube v Košiciach. Skupina má už potvrdené viaceré letné festivaly aj klubové vystúpenia.
Viac na www.peterbicproject.com

redakciu informoval Peter Roško, manažér PBP
foto: Peter Reefe Kováč

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky