Novinky

Skupina Massriot opäť so silným posolstvom

Kapela Massriot vydáva už štvrtý singel z chystaného albumu „Bude To Fajn“. Skladba Sila je úderným posolstvom o láske, ktorá spája. Ako bolo zrejmé už pri predchádzajúcich skladbách z plánovaného albumu, kapela zmenila štýl.

„Áno. Čo sa týka hudby, zjemnili sme. Stále sa však snažíme dať ľuďom našou tvorbou niečo viac, ako len melódiu, ktorú si môžu pospevovať. Pokúšame sa podať posolstvo. Konkrétne v skladbe Sila je to posolstvo o sile lásky, ktorá nás spája. Pieseň Stovky Kilometrov Ciest zas v sebe niesla odkaz o tom, ako by sme sa mali správať k našej matke Zemi. Leitmotívom celého albumu je myšlienka, ktorá chystanému CD-čku a jednej zo skladieb dala názov – bude to fajn. Chceme v týchto neľahkých časoch šíriť optimizmus a povedať každému poslucháčovi – Nech ťa akákoľvek situácia položí na kolená, musíš sa postaviť a ísť ďalej,“ vyjadril sa bubeník skupiny, Ján Borčík.

Pieseň Sila je dostupná na všetkých online streamovacích platformách. Album Bude to fajn, na ktorom sa chystaný singel objaví, trojica hudobníkov plánuje vydať v priebehu tohto roka. Toto však nie sú jediné chystané ciele kapely: „Už teraz sa tešíme, keď sa opäť vrátime na koncertné pódiá a spolu s ďalšími novými piesňami skladbu Sila zahráme našim priaznivcom. Veríme, že to bude už čoskoro“, doplnil Borčík.

Za redakciu : Martin Laškovský

Foto: Massriot

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky