Novinky

Skupina HEX sľúbila fanúšikom súkromný koncert za víťazstvo v ankete OTO!

Bratislavská kapela HEX má za sebou veľmi úspešný rok a aktuálne sa teší z postupu do druhého finálového kola v ankete OTO! Chalani z HEXu fanúšikom dokonca sľúbili, že ak v ankete OTO vyhrajú, jednému z nich odohrajú súkromný koncert! Ak chcete počuť naživo v obývačke, na dvore, alebo na streche školy hity ako „Indiánske leto“,“ V piatok podvečer“ či „Nikdy nebolo lepšie“ hlasujte v ankete OTO za hudobnú skupinu HEX!

Skupina HEX odohrala v roku 2014 historicky najviac koncertov počas svojej kariéry. Obrovský úspech zaznamenala kapela aj v rádiách so singlami „Keď sme sami“ a „Indiánske leto“. Navyše HEXáci už tretíkrát vypredali náklad výberovky v tvare knižky “VŠETKO NAJLEPŠIE 2013 – 1992”. Po náročnom, ale úspešnom období chystá kapela HEX nové skladby.

„Momentálne hráme veľa zimných koncertov a všade nás prekvapila pozitívna odozva. Dokonca sme hrali jednu akciu v Prievidzi, kde nám “ predskakoval“ Karel Gott, čo sa teda nestáva každý deň. A pomaly začíname pracovať na nových piesňach, určite do leta vydáme nový singel. Dovtedy dúfam, že sa mi ešte podarí absolvovať lyžovačku, keď je teraz na Slovensku konečne pekná biela zima.“ Plánuje Peter „Ďuďo“ Dudák, spevák kapely HEX.

20141106_097Po úspešnom jarnom a jesennom turné KEĎ SME SAMI ACOUSTIC TOUR sa zostava muzikantov z HEXu opäť teší z priazne fanúšikov. Vďaka hlasom priaznivcov sa HEXákom podarilo postúpiť do druhého finálového kola ankety OTO!

„Sú rôzne druhy ankiet, sú ankety žánrové, realizované odborníkmi, alebo ankety organizované rôznymi komunitami. No tento typ ankety ti dá odpoveď ako si na tom u bežného poslucháča. A my sa veľmi tešíme z aktuálneho postupu v ankete OTO, lebo to znamená, že nás majú ľudia rovnako radi ako pred rokom, ak nie viac.“ Teší sa Tomáš „Yxo“ Dohňanský, frontman skupiny HEX.

Úspešní hudobníci z HEXu pripravili pre fanúšikov originálnu odmenu! Na facebookovej stránke prisľúbili, že jednému z nich osobne zahrajú, ak sa v populárnej ankete stanú „skupinou roka“.

20141106_058„Tak nás napadlo že, ak by sme predsa len zvíťazili, za odmenu jednému z fanúšikov, ktorí za nás hlasovali, zahráme súkromný koncert. Takže, ak chcete mať HEX v obývačke, na dvore, poprípade na streche vašej školy, hlasujte za nás! A keď to bude absolútny OTO, pridám aj jednu z mojich basgitár!“ Smeje sa Tomáš „Yxo“ Dohňanský.

Skupina Hex je na hudobnej scéne od roku 1990 a hrá v zostave Peter „Ďuďo“ Dudák – spev, gitara, klávesové nástroje, Tomáš „Yxo“ Dohňanský – basová gitara, vokály, Martin „Fefe“ Žuži – gitara, Tibor „Tÿbÿke“ Szabados – bicie nástroje. Všetky novinky a zaujímavosti o kapele HEX nájdete na https://www.facebook.com/HEXOFFICIAL a www.hex.sk.

zdroj: Nora Krchňáková

foto: René Miko

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky