Novinky

Skupina Catastrofy vydala nový singel Zbojnícke komando

Nový singel Zbojnícke komando je pocta, vďaka a óda na našich fanúšikov, ktorých radíme medzi najlepších na svete! Od starých fotrov, ktorí počuli už všetku hudbu sveta a fandia aj nám, cez besnú omladinu mladú ako naša kapela, až po dievčence, ženské a rodiny s deťmi, ktoré sa svoje prvé nadávky učia z našej muziky. Všetky generácie, skalní veteráni, čerství nováčikovia… tí všetci nás podporujú a my sme im za to úprimne vďační.

Muziku sme nahrávali DIY – podobne ako posledný album. Kostilam Roman (bubeník) počas pandemických rokov prerobil našu skúšobňu na štúdio a tak celé nahrávanie, mix aj mastering mal znova pod palcom on.

Klip vznikal takisto svojpomocne a keďže je hlavne o našich fanúšikoch, chceli sme ich mať v klipe a chceli sme ich tam mať čo najviac. Na výzvu natočiť sa ako vrieskajú text pesničky odpovedalo videom takmer 60 ľudí. Podaktorí s parťákmi, či celými rodinami a dokopy tak v klipe účinkuje necelá stovka zbojníkov. Veľmi si vážime, že sa ich zúčastnilo toľko a že pomohli vzniknúť tomuto „rodinnému homevideu“ ejkejej „neváhej a toč“ videoklipu.
Zbojnícke komando zaraďujeme do koncertného setlistu a už v marci vyrážame na jarnú víkendovú šňúru, kde ho môžete okoštovať spolu s inými šlágrami zbojníckeho aj nezbojníckeho charakteru.

zdroj: Michal Očovan, tlačová správa
foto: archív skupiny Catastrofy

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky