NovinkyKam na koncert?

Sima Martausová vyráža s kapelou na svoje prvé vypredané slovenské klubové turné.

Mladá speváčka a skladateľka Sima Martausová, ktorá si novým CD Dobrý deň, to som ja. získala veľa priaznivcov a fanúšikov vyráža v stredu 27.novembra spolu s kapelou, ktorú tvoria : Igor “Ajdži” Sabo (bicie), Martin Zajko (gitary, mandolíny, ukulele), Pišta Lengyel  (gitara, steel guitar), Martin Gašpar (kontrabas, basa), Martin Wittgruber (klávesy, akordeón) na svoje prvé samostatné klubové koncertné turné. Dnes aj vďaka Rádiu Slovensko vypredané turné začína v Košiciach a skončí prvým veľkým samostatným koncertom Simy v bratislavskom Ateliéri Babylon 1.12.2013, na ktorý je ešte pár lístkov v predaji.

“Už sa nemôžem dočkať, keď s chlapcami vycestujeme na naše koncerty. Veľmi sa teším a zároveň mám rešpekt pred prvým vlastným turné. Keď som sa dozvedela, že väčšina koncertov je vypredaná, ani sa mi to nechcelo veriť. Je to pre mňa veľmi vzácne a dúfam, že ľuďí potešíme a urobíme maximum, aby sme spolu prežili krásne večery”.

Po turné Simu ešte čaká koncert s veľkým orchestrom v Prahe na Česko-slovenskom večeri (záznam odvysiela Slovenský rozhlas), koncert v rámci adventných koncertov Slovenskej televízie 17.12. v Levoči a po Vianociach ešte 27.12. koncert v rámci série  hudobných programov štúdia L+S “A lá Carte”.

Termíny koncertov turné:

27.11.  Košice, Beerhouse

28.11.  Poprad, Café Razy

29.11.  Martin, Muzeum Bar

30.11. Nové Mesto nad Váhom, Blue Note

01.12. Bratislava, Ateliér Babylon

Foto : Veronika Valúchová

Zdroj: Rado Mešša

aktualizované info :

www.simamartausova.sk

https://www.facebook.com/pages/Sima-Martausová/306953752770387?fref=ts

 

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky