Novinky

Sima Martausová novou pesničkou želá všetkým pekné Vianoce.

Sima Martausová má už skoro za sebou ďalší mimoriadne úspešný rok. Množstvo vypredaných koncertov, dobre prijaté festivalové vystúpenia, hosťovanie v zaujímavých programoch, nahrávanie a vydanie nového albumu ju poriadne vyťažilo a ešte viac potešilo. Počas kompletne vypredaného vianočného turné stihla napísať aj nový vianočný song, ktorý hneď „za horúca“ nahrali v Košiciach s kamarátkou na video. Spontánna pieseň a klip je poďakovaním všetkým fanúšikom za priazeň na koncertoch a vianočným vinšom pre všetkých. Tak ako pri albume „Dobrý deň, to som ja.“ sa veľkej priazni fanúšikov tešia aj piesne z nového autorského albumu „Na pravom poludní“, ktorý Sima nahrala a na koncertoch hrá so svojimi „Piatimi chlapmi v kapele“ – skupinou, ktorú tvoria : Igor “Ajdži” Sabo (bicie), Martin Zajko (gitary, mandolíny, ukulele), Pišta Lengyel (gitara, steel guitar), Martin Gašpar (kontrabas, basa), Martin Wittgruber (klávesy, akordeón). Dvanásť nových autorských piesní a dva bonusy nového albumu už krátko po vydaní získalo v mnohých predajniach prvé miesto v predaji a na internete sa stále pohybuje na prvých priečkach v predajnosti.

“Ja by som sa všetkým ľuďom a našim fanúšikom chcela zo srdca veľmi pekne poďakovať za ich priazeň na našich koncertoch. Za úžasnú atmofséru, že sme sa všade cítili ako doma. Ale aj za to, že sa moje pesničky mohli stať súčasťou ich života. Som rada, že si ich berú domov a žijú s nimi svoje príbehy. K Vianociam chcem nám všetkým popriať veľa lásky, dobra. Aby sme si oddýchli s tými najbližšími, poodpúšťali si všetko a mali sa radi…” povedala speváčka a skladateľka Sima Martausová.

Standig ovation na záver bratislavského koncertu v Ateliéri Babylon úplne neukončilo jej aktivity v roku 2014. Vidieť ju možno do Vianoc v programoch Slovenskej televízie, na Štefana v Rádiu Slovensko a na Silvestra v Žiline.

Darčekom pre všetkých, ktorí sa nedostali na bratislavský, viac ako mesiac dopredu vypredaný koncert, bol priamy prenos na streame clubstreamer.eu. Tam je možné koncert vidieť aj v archíve.

Link na záznam koncertu v Babylone: http://www.clubstreamer.eu/c/archiv/sima-arch0026

aktualizované info :

www.simamartausova.sk

https://www.facebook.com/pages/Sima-Martausová/306953752770387?fref=ts

zdroj: Rado Mešša

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky