Novinky

Sima Martausová má nový singel a veľa nových pesničiek.

Mladá speváčka a skladateľka Sima Martausová z platinového CDDobrý deň, to som ja.“ posiela do rádií ďalší singel. Skladba „Pod imelom“ oslovila hudobných odborníkov a počas predvianočného vypredaného klubového turné aj fanúšikov.

“Táto pesnička vznikla veľmi rýchlo vo vlaku cestou z Bratislavy do Popradu. Keď som dojedla bagetu, napadol mi text pesničky Pod imelom a zapísala som si ho rovno na obal od tej bagety, ktorý ešte stále mám odložený:-). Je o veľmi krehkej láske na začiatkoch vzťahov medzi dvoma ľuďmi…” hovorí  o novom singli Sima.

Album Dobrý deň, to som ja.“ presiahol pred Vianocami v predaji double platinový status a stále patrí po Hlasoch Richarda Mullera k najpredávanejším albumom v predajniach na Slovensku. Práve teraz sa album objavil aj v novom streamovacom servise Spotify.  Spolu s kapelou, ktorú tvoria : Igor “Ajdži” Sabo (bicie), Martin Zajko (gitary, mandolíny, ukulele), Pišta Lengyel (gitara, steel guitar), Martin Gašpar (kontrabas, basa), Martin Wittgruber (klávesy, akordeón) sa s veľkým ohlasom naživo predstavila v rannom vysielaní Českej televízie v Ostrave, ktoré sa vysielalo v celej Českej republike. Sima neustále píše nové pesničky a s kapelou sa pripravuje na koncerty a festivaly, ktoré ich čakajú v tomto roku. Na koncerty postupne zaradzuje aj nové skladby, ktoré by sa mohli objaviť na jej ďalšom albume.

aktualizované info :

www.simamartausova.sk

https://www.facebook.com/pages/Sima-Martausová/306953752770387?fref=ts

zdroj: Rado Mešša

foto: Veronika Valúchová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky