Novinky

Sima Martausová aj s kapelou dostali predčasný vianočný darček.

Mladá speváčka a skladateľka Sima Martausová si novým CDDobrý deň, to som ja.“ získala veľa priaznivcov a fanúšikov. Záujem o toto CD je skutočne obrovský a spolu s kapelou, ktorú tvoria : Igor “Ajdži” Sabo (bicie), Martin Zajko (gitary, mandolíny, ukulele), Pišta Lengyel (gitara, steel guitar), Martin Gašpar (kontrabas, basa), Martin Wittgruber (klávesy, akordeón) dostala za predaj albumu na včerajšom adventnom koncerte RTVS v Levoči platinovú platňu.

Zo srdca ďakujem RTVS za podporu, chlapcom z kapely, Jožkovi Šebovi a všetkým priateľom a fanúšikom, ktorí nás podporujú. Včerajší nádherný vianočný darček ma prekvapil a veľmi milo “šokoval“. Viem, že sama za nič nemôžem, a že tento darček patrí všetkým! ĎAKUJEM, pozdravujem…objííímam…”, povedala dojatá a prekvapená speváčka po priamom prenose.

http://youtu.be/fRLZ_kdxmIA

martausova2Album už dávno prekročil hranicu potrebnú na udelenie statusu platinového albumu a má už veľmi blízko k double platinovému. Momentálne je album v obchodoch vypredaný a jeho dotlač sa dostane do obchodov bohužiaľ až v januári. Sima s kapelou a všetkými spolupracovníkmi prosí fanúšikov o trpezlivosť a zhovievavosť. Po prvom a veľmi úspešnom samostatnom klubovom koncertnom turné Simu ešte budete môcť počuť na koncerte s veľkým orchestrom v Prahe na Česko-slovenskom večeri (záznam odvysiela 25.12. o 20.00 h Slovenský rozhlas) a po Vianociach ešte 27.12.  na koncerte v rámci série hudobných programov štúdia L+S “A lá Carte”. Hneď začiatkom budúceho roka sa objaví v rannom vysielaní Českej televízie. 9. januára 2014 tam odohrá naživo s kapelou 3 piesne.

aktualizované info :

www.simamartausova.sk

https://www.facebook.com/pages/Sima-Martausová/306953752770387?fref=ts

zdroj: Rado Mešša

foto: Dominik Sarik

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky