NovinkyKam na koncert?

Selah Sue miluje Slovensko. 14. marca sa vráti do Bratislavy. Prahu aj Viedeň tentokrát obíde.

„Úspech moje rany nevyliečil. Nič sa nezmenilo. Je to cesta a boj, ktorý potrvá celý môj život,” tvrdí medzinárodne uznávaná belgická hviezda Selah Sue. Sama priznáva, že aj štyri roky po svojom albumovom debute Selah Sue neustále prostredníctvom hudby bojuje so svojimi osobnými démonmi. Nezbavila sa ich, no podarilo sa jej ich spútať, aby jej pomohli k zrodu nového emotívneho albumu Reason, ktorý aktuálne predstavuje na svojom európskom turné. V rámci neho zavíta 14. marca aj do bratislavského Majestic Music Clubu.

Turné bez Prahy či Viedne, no so Slovenskom!

Mladá, 26-ročná hudobníčka (vlastným menom Sanne Putseys) je čerstvou a celkovo už 5-násobnou držiteľkou prestížnej flámskej MIA Award (Music Industry Awards) v kategórii Best female solo artist. Naposledy potešila slovenských fanúšikov vlani koncertom na festivale Grape. Na Slovensku sa predstavila minulý rok aj samostatným klubovým koncertom. Obľúbenkyňa (nielen) belgického publika sa do našich končín evidentne vracia rada.

Blížiaci sa marcový koncert éterickej belgickej divy je o to vzácnejším, že v jej tourpláne na najbližšie mesiace nesvieti žiadna iná blízka metropola, dokonca ani Viedeň či Praha. Okrem Bratislavy ju momentálne fanúšikovia môžu vidieť iba vo veľkej Británii, Holandsku, Francúzsku a Švajčiarsku.

Skromná hitmakerka

Koncom minulého roka Selah Sue zabodovala najnovším singlom Fear Nothing. Pod trip-hopovým kúskom je ako producent podpísaný Matt Schwartz, londýnsky skladateľ a DJ (preslávil sa spoluprácou na singli Massive Attacku Dissolved Girl). „Prvýkrát som si uvedomila, ako veľmi mi môže producent pomôcť poskladať ten kaleidoskop zvukov, ktoré mám v hlave”, hovorí speváčka na margo spolupráce.

SELAH SUE PLAGAT WEBAktuálnemu singlu predchádzala v rovnakom roku nahrávka I Won´t Go For More, audiosingel Reason a neprehliadnuteľný úspešný videosingel Alone. Okrem singlových noviniek sa ale fanúšikovia na bratislavskom koncerte môžu tešiť aj na najväčšie hity This World, Raggamuffin a Crazy Vibes.

Verná publiku, kapele, sama sebe a neuhasiteľnému smädu po hudbe, nám Selah Sue naďalej sprostredkúva vlastné temné i jasné emócie vo všetkých možných jagavých farbách. A svojou hudbou neustále nachádza odozvu v každom z nás. Pravdepodobne to bude tým, že nerobí kompromisy, svoje srdce ukazuje celkom nahé, znepokojujúce a okúzľujúce zároveň. „Všetko, čo robím, robím inštinktívne. Nie som hudobný expert. Ale stačí mi počuť pieseň jediný raz a viem ju zaspievať so všetkými jej detailmi aj o 20 rokov neskôr,” dodáva.

Hudbu Selah Sue, viac informácií o koncerte a súťaže o vstupenky fanúšikovia nájdu vo vysielaní Rádia_FM.

Vstupenky na podujatie sú v predaji na webe Predpredaj.sk:

http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/6095/selah-sue

Prvých 100 vstupeniek za zvýhodnenú cenu 20 Eur je vypredaných.

Ďalších 200 vstupeniek je v predpredaji za zvýhodnenú cenu 25 Eur.

Cena ostatných vstupeniek v predpredaji bude 30 Eur.

Vstupné na mieste konania koncertu je 35 Eur.

Viac info:

http://www.selahsue.com/

https://www.facebook.com/SelahSue/

https://www.youtube.com/user/selahsuemusic

https://twitter.com/SelahSue

https://www.instagram.com/selahsueofficial/

https://www.facebook.com/GentleGrooveProduction

https://www.facebook.com/events/1690834521171359/

zdroj: Adriána Čahojová

foto: Alexander Brown

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky