Novinky

Robo Opatovský zverejnil krátky film zo zákulisia nakrúcania klipu „Tancuj“!

Viac ako 70 tanečníkov, hviezdna Natália Glosíková a Peter Modrovský, čarovné deti, ale aj Oľga Záblacká v pracovnom nasadení. Robo Opatovský zverejnil krátky film o tom, ako sa nakrúcal klip k jeho úspešnej novinke „Tancuj“. Fanúšikov zavedie do zákulisia a dozvedia sa tiež všeličo zo súkromia samotného Roba, aj skvelých tanečníkov.

Sympatickému spevákovi teraz ide karta. Nielenže sa jeho nový singel ujal, ale turné, ktoré odštartoval 5-ho apríla je takmer vypredané. Posledné lístky sú v predaji v Liptovskom Mikuláši.

Robo Opatovský má za sebou mimoriadne dobré tvorivé obdobie. Jeho najnovší song „Tancuj“ sa páči fanúšikom aj hudobným dramaturgom, ktorí oceňujú aj klip. Do zákulisia jeho vzniku nás teraz zavedie nový krátky film.

„Tento „making of“ som zveril Samkovi Hindymu a myslím, že to zvládol perfektne. Na krátkej časovej ploche je vidno, s akým nasadením na ňom pracovali všetci zúčastnení, ktorých bolo viac ako 70. Uvidíte sústredenú režisérku Oľgu Záblackú, vypočujete si, čo si o tom celom myslia tanečníci z Fiľakova, hlavné dve hviezdy Natália Glosíková a Peťo Modrovský, ja som prezradil, ako netradične skladba vznikla,“ vraví Robo Opatovský.

Skladba „Tancuj“ sa ujala v rádiách a páči sa aj fanúšikom, čo Roba nesmierne teší. Už sa nevie dočkať, ako ju zaspieva na ďalších koncertoch svojho aktuálneho turné. Verí, že, tak ako doteraz, si ju budú návštevníci pospevovať spolu s ním.

„Som naozaj rád, že turné sa predáva veľmi dobre. Posledné lístky sú v predaji na koncerty v Liptovskom Mikuláši. Okrem „Tancuj“ zaspievam samozrejme aj „Keď muž miluje ženu“, „Natália“, „Prílev energie“ a mnohé ďalšie obľúbené piesne, ale v trochu inom aranžmáne ako kedykoľvek doteraz. Som zvedavý, čo na to návštevníci povedia,“ uzatvára Robo Opatovský.

Krátky film o tom, ako vznikla klip „Tancuj“ :

Všetky informácie o aktivitách a plánovaných koncertoch Roba Opatovského nájdete aj na jeho webe: www.roboopatovsky.com.

Redakciu mojamuzika.sk informovala: Eva Sládková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky