NovinkyKam na koncert?

Robbieho Williamsa bude sprevádzať sesterské trio Baskery

Už len tri týždne zostávajú do vystúpenia pop hviezdy tej najvyššej úrovne v Bratislave! Famózny Robbie Williams priletí súkromným lietadlom a sprevádzať ho bude mnohopočetný štáb. Spevák si sám vybral aj skupinu, ktorá mu bude robiť predskokana. Je to švédske sesterské trio Baskery. U nás nie veľmi populárna skupina žne úspechy po celom svete a každý, kto ich videl a počul naživo, tvrdí, že niečo také úžasné sa len tak nevidí. Sympatická trojica hrá na basgitaru, bendžo a akustickú gitaru. Na vystúpeniach ich zvykne sprevádzať aj otec. Mladé muzikantky už spolupracovali s hviezdami ako Madonna, Britney Spears či Kelly Clarkson. Baskery nielen uvedú fantastického Robbieho Williamsa, ale spoločne s ním aj vystúpia.

Okrem kapely pozostávajúcej z troch talentovaných sestier má Robbie aj niekoľko ďalších špeciálnych požiadaviek, ktoré organizátori koncertu postupne plnia. Samozrejmosťou je ubytovanie v najluxusnejšom apartmáne prestížneho bratislavského hotela. Hoci Robbie má imidž drsného potetovaného chlapa, predsa len má jednu slabosť… V minulosti sa živil ako predavač kvetov a kvetinárkou bola aj jeho mama. A preto sa chce v Bratislave obklopiť čerstvými kvetmi. V apartmáne nesmú chýbať čerstvé ruže a na terase si vyžiadal umelé jazierko s lotosovými kvetmi. Okrem toho chce mať k dispozícii súkromné fitness centrum a v blízkosti hotela plochu s umelým trávnikom, kde by si mohol zahrať futbal. Zatiaľ nie je jasné, či Robbieho bude sprevádzať na jeho jarnom turné aj manželka Ayda so staršou dcérou Teddy a mladším synom Charltonom, ktorý má len 5 mesiacov. Agentúra Vivien, ktorá speváka hostí, je však pripravená splniť jeho želania do bodky. Predstavitelia agentúry sa však zhodujú v tom, že Robbie je prívetivý a bezprostredný muž bez extrémnych nárokov.

Fanúšikom speváka zostáva už len prísť 18. apríla 2015 do bratislavskej Slovnaft Areny, kde Robbie odpáli svoju fantastickú šou. Jarné turné Let Me Entertain You odštartoval v Madride obrovským úspechom. Na cestách bude spevák do 2. mája, kedy vystúpi v Tel Avive. Tohtoročné turné je symbolickou oslavou 20. výročia spevákovej sólo kariéry.

Zdroj: Vivien

Foto: Greg Williams

Setlist z prvého koncertu turné Let Me Entertain You v Madride:

 1. Rock DJ
 2. We Will Rock You / I Love Rock´n´roll
 3. Monsoon
 4. Tripping
 5. Royals
 6. Bodies
 7. The Road to Mandalay
 8. Minnie the Moocher
 9. Swing Supreme
 10. Ignition
 11. Shout
 12. Better Man
 13. Radio
 14. No Regrets
 15. Come Undone / Still Haven´t Found What I´m Looking For
 16. Candy
 17. Feel
 18. Millenium
 19. Kids

Prídavky:

Bohemian Rhapsody

Angels

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky