Novinky

RIP FEST 2011 aj s Katkou Knechtovou, Hexom a Ivanom Mládkom!

RIP FEST 2011 aj s Katkou Knechtovou, Hexom a Ivanom Mládkom!

Križovatka medzi mestami Nitra, Topoľčany, Piešťany, Hlohovec – obec Veľké Ripňany už po piaty krát privíta počas druhej prázdninovej soboty výber z toho najlepšieho čo (nielen) slovenská hudobná scéna ponúka. Hostitelia festivalu – skupina GLADIATOR pozvali na 9.júla na miestne festivalové ihrisko KATARÍNU KNECHTOVÚ, skupiny HEX, KONFLIKT, ALONE, ale aj hostí spoza rieky Moravy v podobe headlinera IVANA MLÁDKA a jeho BANJO BANDU!

Piaty ročník RIPFESTu vo Veľkých Ripňanoch je ďaľším pokračovaním stále populárnejšieho jednodňového hudobného festivalu. Napríklad v minulom roku sa na jednom pódiu práve v tejto obci stretli traja slovenskí slávici (Zuzana Smatanová, Gladiator a Desmod). Tento rok posúvajú organizátori latku opäť o čosi vyššie.

Jeden z organizátorov a zároveň manažér skupiny Gladiator Dušan Hladký: “Vyzerá to tak, že bez Rip Festu si už naša skupina ani leto nevie predstaviť, všetci pracujeme na tom, aby bol tento festival rok, čo rok lepší a už teraz sa tešíme na zostavu, ktorú sa nám podarilo dať dokopy…Až na Ivana Mládka sú to všetko kamaráti, s ktorými sa celé leto míňame na množstve festivalov, uvidíme ako sa im bude páčiť takpovediac u nás…”

Headlinerom podujatia bude interpret takých megahitov, ako Jožin z bažin, Dáša Nováková, alebo Prachovské skály. Český hráč na bendžo, spevák, bavič, textár, skladateľ, muzikant, komik, maliar, humorista, ale aj vynálezca Ivan Mládek baví publikum neopakovateľnými poviedkami, ale aj pesničkami a scénkami už od začiatku 70-tych rokov minulého storočia.

Aj tohtoroční návštevníci RIP FESTu sa však presvedčia, že jeho hity a neopakovateľné moderátorske vsuvky vôbec nezostarli.

 

Skupina GLADIATOR oslovila pre tento rok na účinkovanie aj Katku Knechtovú a skupiny HEX, KONFLIKT, ALONE, BORRA, ZOČI-VOČI, THE PANIC, TRYAMERA, ale aj ešte neznámeho víťaza súťaže Rock Me Fest 2011.

 

Už zabehnutou šúčasťou festivalu sú aj atrakcie pre najmenších návštevníkov festivalu, ktorí majú do 10 rokov v sprievode dospelej osoby vstup zdarma. Vstupné v predpredaji je vo výške 7€, na mieste bude cena o 2€ vyššia. Predpredaj aj na www.ticketportal.sk.

Všetky zakúpené vstupenky budú v hre o dovolenku v podobe autobusového zájazdu pre 2 osoby do Grécka.

 

Viac info na www.ripfest.sk

Autor: Jan Kakascik

Foto: Archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky