NovinkyKam na koncert?

Richard Müller si na predvianočné koncerty okrem Andreja Šebana zavolal aj mladú krv – Jerguša Oravca!

Richard Müller okorení predvianočné koncerty ďalším výnimočným hudobníkom! Okrem vzácneho hosťa Andreja Šebana si ako predskokana pozval speváka a gitaristu Jerguša Oravca. Mladý pozoruhodný hudobník si Richarda Müllera váži nielen ako umelca, ale aj ako človeka. Pred koncertom hlavnej hviezdy predvedie Jerguš Oravec piesne z pripravovaného albumu, aj staršie pecky. Nenechajte si ujsť  unikátne koncerty Richarda Müllera a jeho hostí 16.12. v Ateliéri Babylon v Bratislave a 17.12. v Piano Clube v Trenčíne.

Na predvianočných koncertoch Richarda Müllera sa na pódiu okrem dvoch hudobných legiend, predstaví aj mladý hudobník Jerguš Oravec! Talentovaný blues – rocker Jerguš Oravec sa na stretnutie s dvoma fenomenálnymi hudobníkmi, Richardom Müllerom a Andrejom Šebanom, veľmi teší.

„Obaja sú spolutvorcami mojich najobľúbenejších po slovensky spievaných skladieb, takže si ich veľmi vážim. S pánom Andrejom Šebanom som ešte osobne nemal tú česť. Richarda si, samozrejme, vážim nielen ako umelca, ale aj ako veľkého človeka. Teraz nahrávam nový album, na ktorom chystám špeciálne prekvapenie s Richardom.“ Prezradil Jerguš Oravec.

RM JOTalentovaný hudobník Jerguš Oravec spolu s kapelou nedávno vyhral súťaž Slovakian Blues Challenge a v marci bude reprezentovať Slovensko v Bruseli na veľkom Európskom festivale. Šarmantný „slovenský Johny Depp“ vystúpi ako predskokan Richarda Müllera 16.12. v Ateliéri Babylon v Bratislave a 17.12. v Piano Clube v Trenčíne.

„Ja všeobecné nemám nikdy iba jednu obľúbenú skladbu. Vždy je to viac skladieb v nejakom umelcovom období. Alebo potom rovno celého umelca bez ohľadu na to, čo urobí, vždy sa mi to bude páčiť, pretože mám skratka rád jeho štýl. Richard je pre mňa presne tento typ umelca. On sám má skvelý vkus, preto je aj jeho hudba veľmi vkusná. Medzi moje najbľúbenejšie patrí „Smutná pieseň“ a čokoľvek, kde sa autorsky podieľal Jaro Filip.“ Vysvetlil hudobník Jerguš Oravec.

Jerguš Oravec predvedie na koncertoch nové skladby z pripravovaného albumu, aj staršie kúsky. Na koncerte nebude chýbať pieseň „Povedz“, ku ktorej mladý spevák a gitarista nedávno predstavil videoklip.

foto2„Zahráme nové skladby z pripravovaného albumu a aj staršie z EPčka „Aries“. Teším sa, že nám pribudli nové, hlavne slovenské skladby. Je to pre mňa väčšia výzva ako anglické, ale budú aj tie, lebo sa v nich cítim pohodlne a dobre. Pre mňa sú tieto dva koncerty veľmi symbolické. V Trenčíne som sa narodil a vyrastal, v Bratislave žijem teraz pár rokov. Obe mesta mám rád.“ Doplnil Jerguš Oravec.

Na predvianočných koncertoch Richarda Müllera sa predvedie aj špeciálny hosť – fenomenálny gitarista Andrej Šeban a množstvo špičkových hudobníkov ako je bubeník Juraj Kuchárek, gitarista Peter Markuljak, hráč na klávesy Matej Benko a basgitarista Viktor Hidvéghy. Nenechajte si ujsť  unikátne koncerty a najväčšie hity Richarda Müllera 16.12. v Ateliéri Babylon v Bratislave a 17.12. v Piano Clube v Trenčíne. Organizátor ponúka okrem obyčajnej aj VIP vstupenku, ktorá zahŕňa slané pochúťky a sladké dezerty z pekárenskej výroby Dolce Manufactory a ochutnávku lahodného vína. Vstupenky sú v predaji v sieti www.predpredaj.sk

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Peter Gemeiner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky