Novinky

Richard Müller sa spojil s doktorom Ludskym

Nový pracovný rok sa začal aj pre Richarda Müllera. Jeho prvým tohtoročným počinom je skladba, ktorú zložil pre nový pôvodný seriál televízie JOJ Dr.Ludsky.

Dr. Ludsky v hlavnej úlohe s Tomášom Maštalírom mal v TV JOJ premiéru v utorok 15. februára. Sympatický MUDr. Daniel Ludsky je súdnym znalcom – odborníkom na diagnózy a zanedbanie lekárskej starostlivosti, inteligentný, nekompromisný arogantný a netrpezlivý. Nie každý ho má rád. Na obrazovkách televízie JOJ ho diváci budú môcť sledovať každý utorok a štvrtok.

Nápad aj forma realizácie seriálu zaujala aj Richarda Müllera, a tak rád prijal ponuku na napísanie titulnej piesne k nemu. „S Richardom sme sa stretli v nahrávacom štúdiu producentskej trojice Graus-Kachút-Zubák a pozreli sme si úvodný materiál,“ objasňuje začiatok spolupráce s aktuálnym zlatým Slávikom šéf marketingu TV JOJ Roman Neuschl.  „Pán Müller zareagoval veľmi rýchlo, pochopil pointu seriálu, hlavnú postavu aj smer a v priebehu mesiaca nám dodal najskôr ukážku a neskôr aj celú skladbu Dr.Ludsky.“

Richard Müller je autorom hudby aj textu novej pesničky. Definitívnu podobu získala v nahrávacích štúdiách spoločnosti Creative Music House, kde vznikol aj zatiaľ posledný Richardov album Už.  „Som veľkým fanúšikom pôvodnej slovenskej tvorby, aj medzi seriálmi mám svojich favoritov. Som presvedčený, že sa medzi ne zaradí aj Dr.Ludsky,“ skonštatoval Müller.

Titulnú skladbu si jeho fanúšikovia môžu vypočuť v každej časti nového seriálu, k dispozícii bude aj na internete. Nie je vylúčené, že sa objaví aj na najbližšom Richardovom albume, ktorý by rád pripravil na jeseň tohto roka.

Autor: Eva Bacigalová

Foto: Archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky