NovinkyKam na koncert?

Richard Müller sa fotil vo vlastnej kolekcii tričiek!

Spevák Richard Müller stíha všetko! Pri množstve koncertov a nahrávaní nového albumu si našiel čas, aby nafotil jedinečnú sériu fotografií. V bratislavskom hoteli Kempinski sa stretol s mladými ľuďmi a obliekol ich do tričiek „Aj ja som RM (rafinovaná mrcha)“, „Tak čo je s tebou“ či mikiny značky MLLR. Fanúšikovia československej legendy sa tak okrem jeho hudobnej tvorby môžu tešiť na originálne darčeky, ktoré sa dajú kúpiť na webe a na koncertoch. Spolu so skupinou Fragile sa Richard Müller predstaví na ďalších 10-tich koncertoch HLASY 2015.

Vychýrený spevák Richard Müller sa o svojich fanúšikov stará po všetkých stránkach. Okrem jedinečných koncertov a príprave nového albumu, myslí aj na originálne darčeky pre priaznivcov. Oceňovaný spevák si našiel čas, aby nafotil sériu fotografií ku kolekcii tematického oblečenia. Medzi originálnymi darčekmi nájdu fanúšikovia tričká s nápisom „Áno, pásiky rozširujú, budem veľký ako ON“, „aj ja som RM (rafinovaná mrcha)“, „Tak čo je s tebou“ či mikiny značky MLLR.

rm2„Nesmierne si vážim, že ma moji fanúšikovia majú radi. Preto sa snažím im to opätovať dobrými koncertami, novými pesničkami a v neposlednom rade aj kvalitnými darčekovými predmetmi. Som šťastný, že moji fanúšikovia pribúdajú a že so mnou žijú.“ Hrdo povedal Richard Müller.

Pri návrhoch darčekov pre fanúšikov spolupracoval Richard Müller so slovenským ilustrátorom Danglárom, či s herečkou Kristínou Farkašovou známou aj ako KOLÁČOVÁ.

„Spolupracujem s ľuďmi, ktorých si vážim. Danglárovi sme nedali žiadne zadanie, chceli sme, aby vytvoril návrhy podľa toho ako ma sám vníma. A podarilo sa to nádherne.  Rovnaký kľúč sme použili pri spolupráci s Kristínou Farkašovou, ktorá vymyslela nádherné pásikavé tričká.“ Vysvetlil Richard Müller.

Kolekcia tričiek Richarda Müllera sa fotila v hoteli Kempinski, kde pred tromi rokmi oceňovaný spevák oslavoval 50- tku. Počas fotenia spoznávali špičkového slovenského speváka dokonca aj zahraniční turisti, ubytovaní v bratislavskom hoteli.

rm3„Hotel Kempinski mám veľmi rád. Robil som v ňom oslavu mojej 50-tky, ktorá bola zároveň krstom projektu VŠETKO. Teraz tam bolo veľa ľudí a ja som bol ústredná postava. Takže pravdepodobne dedukciou im došlo, že som asi v danej chvíli dôležitý. Ale pochybujem, že by vedeli, kto som. Ako povedal kedysi dávno majster Lasica, cela slovenská sláva končí prvým rakúskym colníkom.“ Vtipne skonštatoval Richard Müller.

Fanúšikovia si na webovej stránke www.muller.sk majú možnosť okrem oblečenia zakúpiť aj detské omaľovánky, čokolády, náramky, hodiny, obrazy či knihy. Všetky predmety sú spojené buď s konkrétnymi počinmi Richarda Müllera alebo vychádzajú z geniálnych textov jeho piesní. Darčeky sa dajú kúpiť aj na koncertoch. Naživo si Richarda Müllera spolu so skupinou Fragile môžete vychutnať ešte na 10-tich koncertoch. HLASY 2015 pridali pre veľký záujem ďalšie koncerty a v Brezne zaznejú dokonca dvakrát! Nenechajte si ujsť výber toho najlepšieho z albumov HLASY 1 a HLASY 2! Vstupenky na HLASY 2015 si môžete kúpiť na http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/2881/richard-m-ller–fragile–hlasy-2015

Richard Müller & Fragile – HLASY 2015

29.4. PROSTĚJOV – Dom kultúry

11.5. NOVÉ ZÁMKY – Dom kultúry – divadelná sála

25.5. DOLNÝ KUBÍN – Dom kultúry

26.5. NÁMESTOVO – Dom kultúry

27.5. STARÁ ĽUBOVŇA – Dom kultúry

30.5. BARDEJOV – Kino Žriedlo

31.5. SNINA – Mestské kultúrne a osvetové stredisko

1.6. VRANOV NAD TOPĽOU – Mestský dom kultúry

2.6. REVÚCA – Mestské kultúrne stredisko

3.6. ROŽŇAVA – Divadlo ACTORES

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Fashion Propaganda

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky